54 YEEGOEDINGr AAN AAMEMER KANAALWEEKEN. 31 Juli 1917. Aan den Raad der geraeente Heemstede. De aarmemer der kanaalwerken, de heer P. J. Kraayeveld, is naar aanleiding van de afwijzende be- schikking op zijn verzoek dd. November 1916 om eene schadeloosstelling tot U gekomen met een adres dd. 25 Juni 1917 waarin hij te kennen geeft gebruik te wihen maken van de bevoegdheid hem verleend bij art. 93 en 495 der algemeene voorschriften voor de uitvoering en het onderhoud van werken onder beheer van het Departement van Waterstaat. In genoemde paragraaf staat omschreven, dat een aannemer in de daar genoemde gevallen het recht heeft te vorderen, dat het advies. van eene commissie zal worden inge- wonnen, welker advies bindend zal zijn. Wij hebben in deze iVlr. D. H. Andreae te Haarlem om voorlichting gevraagd en kunnen naar aanleiding daarvan niet anders adviseeren, dan den aannemer te berichten, dat naar Uwe meening tusschen de gemeen- te en hem niet bestaat één der geschillen, welke zijn opgesomd in artikel 93 Geschillen Par. 495 A.V, als vatbaar voor het bindend advies der Commissie, zoo- dat op gron,d daarvan door Uw College niet kan wor- den medegewerkt tot arbitrage of tot benoeming van een lid der Commissie van Advies. Daar deze zaak in de Raadsvergadering van 12 Juni j 1. uitvoerig is behandeld, meenen wij te kunnen volstaan met te verwijzen naar de notulen dier verga- dering en naar het advies van Mr. Andreae, hetwelk voor U ter inzage Iigt. Heemstede, 26 Juli 1917. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS. Behoort bij de notulen van de openbare vergadering van den 31 Juli 1917. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 17