49 GELDLEENING VOOR DE SPORTTERREI.NEN". 31 Juli 1917. De Raad der Gemeente Heemstede. Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders van 24 Juli 1917, tot het aangaan van eene geldleening voor de sportterreinen, Gelet op de artikelen 136 en 194 der Gemeentewet; BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen tot het aangaan met het Pensioenfonds voor de Gemeente- ambtenaren te 's Gravenhage van eene geldleening ten laste der gemeente Heemstede tot een bedrag van honderd duizend gulden tegen den parikoers en tegen eene rente van vier en een half percent per jaar en op den grondslag van de volgende voorwaarden 1. de gelden zullen worden opgenomen op nader door Burgemeester en Wethouders in overleg met het fonds vast te stellen datum vöör 1 Januari 1918 2. van de geleende hoofdsom van f 100.000,— zal op nader door Burgemeester en Wethouders in over- leg met het fonds vast te stellen datum afgelost wor- rif-n jaarlijks eene som va:i f 2000,totdat de gehee- le aflossing zal hebben plaats gehad de gemeente is echter bevoegd telken jare een grooter bedrag af le lossen doch zal bij het doen van eene zoodanige buitengewone aflossing van dit bedrag vôör 1 Januari 1928 ten hoogste een percent vergoeding betalen. De sommen welke boven de genoemde aflossings- bedragen worden terugbetaald, zullen worden afge- schreven van de laatste termijnen der periodieke af- lossing. 3. De betaling der rente zal jaarlijks plaats hebben op nader door Burgemeester en Wethouders in over- leg met den geldschieter vast te stellen datum of data berekend naar den rentevoet van vier en een half percent per jaar, telkens over de op die verval- dagen verschuldigde hoofdsom 4. De gemeente verbindt zich jegens den geld-

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 3