72 11 December 1917 2. Van de uit de gemeente-kas ontvangen en in die kas gestorte gelden wordt aanteekening gehouden in een register, dat telkens door den Gemeente-Ont- vanger en den Administrateur wordt afgeteekend. Art. 13. Bij behoefte aan kasgeld wordt dit door den Chef van het bedrijf aan Burgemeester en Wet- houders aangevraagd. Art. 14. De administrateur biedt jaarlijks vöör 1 Mei aan Burgemeester en Wethouders in tweevoud aan a. rekeningen van baten en lasten over het afge- loopen jaar, van elk der twee onderdeelen van het bedrijf. b. balansen vzri de bezittingen en schulden van elk der twee onderdeelen van het bedrijf op 31 De- cember van het afgeloopen jaar c. beknopte inventarissen betrekking hebbende op 31 December van het afgeloopen jaar van elk der on- derdeelen van het bedrijf. Art. 15. 1. Burgemeester en Wethouders onder- zoeken de in het voorgaande artikel bedoelde stukken en dienen deze, al dan niet gewijzigd, en met ver- melding van hetgeen zij dienstig achten, bij den Ge- meenteraad in. 2. De rekeningen van elk der twee onderdeelen van het bedrijf worden jaarlijks door den Gemeente- raad vastgesteld. 3. Zijn batige sloten aanwezig, dan worden deze in de gemeentekas gestort zijn nadeelige sloten aan- wezig, dan worden deze door de gemeente aange- zuiverd. 4. Bij het opzenden van de gemeenterekening aan Gedeputeerde Staten wordt daarbij gevoegd een af- schrift van de in artikel 14 bedoelde stukken. Art. 16. Tegen de geldelijke gevolgen van eventu- eele berooving, oneerlijkheid of schuldige nalatigheid

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 17