84 TIJDELIJKE GELDLEKNIXG. 13 December 1917 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders van 12 December 1917; Gelet op de Gemeentewet BESLUIT A Burgemeester en Wethouders te machtigen ten 'aste van de gemeente tegen den parikoers en tegen ten hoogste vier en een hall percent kosten "s jaars, waaronder begrepen rente, provisie en alle andere onkosten, promessen of schuldbrieven uit te geven voor bedrijfskapitaal van het gasbedrijf en het tijdelijk distributiebedrijf tot een bedrag van hoogstens een honderd duizend gulden en verder op den grondslag van de volgende bepalingen lo. de gelden zullen worden opgenomen zooveel mogehjk naar gelang deze benoodigd zullen zijn en vöor 1 Mei 1918 geheel zijn .opgenomen 2o. de opgenomen gelden zullen moeten worden terugbetaald voor of op 31 December 1918 3°, vervroegde aflossing is geoorloofd, mifs hoog- stens eene maand te voren daarvan aanzeg?ine wordt gedaan b 4o. de rentebetaling zal plaats hebben op in over- leg met de geldschieters vast te stellen data 5o de rente loopt tot en met den dag, dat de hoofdsom of de daarop terugbetaalde bedragen bij de geldschieters zijn ingekomen 6o. de kosten van overmaking van aflossing en rente worden door de gemeente gedragen B. Te bepalen, dat de rente en aflossingen zullen worden gevonden uit de gewone' inkomsten der ge- meente voor zoover, wat betreft het opgenomen be- drijtskapitaal voor het gasbedrijf, dit niet wordt afge- lost uit eene nader door Gedeputeerde Staten goed te keuren geldleening Gedaan ter openbare vergadering van den 13 De- cember 1917, De Secretaris, r De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 46