6 BEBOUWING VANVOOR WEG BESTIMDEN GRONB. 4 Januari 19i8 1 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het verzoek van H. A. Schouten, Heerenweg 161 te Heemstede, dd. 28 November 1917, waarbii vergunning wordt verzocht tot het bouwen van eene bergplaats op het aan hem in eigendom toebehoorend perceel, kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sec- tie B No. 3360, waardoor zou worden ingenomen eene ruimte, die blijkens het Uitbreidingsplan voor weg bestemd is Gelet op het advies der Gezondheidscommisä'ie gezeteld te Bloemendaal, dd. 20 December 1917 no D. 1080 Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen vergun- ning te verleenen aan adressant tot het bouwen van een bergplaats op dat gedeelte van het aan hem in eigendom toebehoorende percee! Sectie B no. 3860, waardoor eene ruimte zal worden ingenomen bestemd' voor den bij het Uitbreidingsplan ontworpen weg no. 19. mits tevoren door hen met adressant bij notaHeele akte eene overeenkomst is aangegaan met de volgen- de voorwaarden 1 o. dat zoodra door den Raad der Gemeente het besluit is genomen om over vorenbedoeld perceel aan te leggen of te laten aanleggen en voor het open- baar verkeer open te stellen of te laten openstellen den op het plan van Uitbreiding geprojecteerden weg no. 19, adressant verplicht zal zijn de door of namens hem op gemeld perceel krachtens bedoelde vergun- ning gebouwde bergplaats op zijne kosten weg te ruimen voor zoover die bergplaats beslaat ruimte voor

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 15