VEBBBEEDING GLTPPERWEG. 4 Januari 19l8 1 De Raad der gemeente Heemstede Gezien het aanbod, dd. 15 December 1917 van G. F. H. Pastoor en D. W. van Niekerk, beiden wo- nende te Haarlem Gelet op het voorstel van Burgemeester en Wet- houders, dd 24 December 1917 BE5LUIT A. Burgemeester en Wethouders te machtigen met G F. H. Pastoor en D. W. van Niekerk voornoemd, eene overeenkomst aan te gaan op den grondslag der volgende bepalingen lo. aan de gemeente wordt door genoemde heeren gratis afgestaan met bestemming voor publieken weg, een strook grond aan den Glipperweg ter lengte van ongeveer 240 Meter langs dien weg en ter breedte van ongeveer 9 Meter. deel uilmakende van het ka- dastrale perceel der gemeente Heemstede, Seclie C. no. 2085 2o. aan de gemeente wordt door genoemde heeren een som betaald van f 3000.in contanten 3o voor rekening der gemeente en wel voor 1 Apiil 1918 wordt met zanö opgehoogd tot gelijke hoogte als de Glipperweg, een gedeelte van boven- bedoeld percee! en wel op eene lengte langs den Glipperweg van ongeveer 150 Meter vanaf het grens- punt aan dien weg der kadastrale perceelen Sectie C nos. 2085 en 2084 en verder op eene breedte van ongeveer 18% Meter met inbegrip der afgestane strook, tervvijl de aldus opgehoogde grond in 1918 behoorlijk zai worden verhard en als wegverbreeding zal worden aangelegd en bestemd 4o. de zes eike boomen staande op de over te dragen strook in de onmiddellijke nabijheid van den koepel blijven het eigendom van de sub lo bedoelde eigenaren, terwijl deze boomen alleen met toestem- ming van Burgemeester en Wethouders van Heem- stede mogen worden gerooid 5o. de strook afgestane grond voorzoover gele- gen nabij en onder den koepel wordt in genot gela-

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 5