2 4 Januari 1918 - 2 ten van genoemde eigenaren of hun huurder, totdat de gemeente dit terrein noodig oordeelt voor onmid- delliike wegverbreeding, zullende in elk geval dne maanden te voren door de gemeente aanzegging moeten worden gedaan tot ontruiming de zich daar bevindende opstallen, welke eigendom blijven van genoemde heeren, moeten dan door hen binnen vter maanden na genoemde aanzegging verwijderd zijn zullende anders de gemeente het recht hebben die voor hunne kosten te ve-rwijderen 6o. de gemeente zal tot 1 April 1918 het rec hebben van vrijen overgang over de perceelen Kad. Sectie C nos, 2085 en 2085 voorzoover deze percee- len liggen ten Oosten van de door de gemeente op le hoogen strook grond, om het mogelijk te maken, dat de noodige grond per schuit kan worden aange- voerd en op de meest voordeelige wijze op het voor ophooging bestemde terrein kan worden gebracht 7o De overeenkomst vervalt indien door den Mi- nister van Oorlog of andere daartoe bevoegde autori- teit geweigerd wordt toestemming tot ophoogmg der bovengenoemde gronden te verleenen B. Burgemeester en Wethouders uit te noodigen voorstellen te doen tot wijziging van het uitbreidings- plan op het perceel Sectie C no. 2085 in dier voege, dat langs den Glipperveg op dat perceel zullen mo- gen worden gebouwd hoogstens acht huizen met eene tusschenruimte van minstens 10 Meter tusschen elk woonhuis en het daarnaast te bouwen woonhuis C Burgemeester en Wethouders het noodige cre- diet te verleenen om de uit bedoïlde overeenkomst voortvloeiende werken uit te voeren. Gedaan ter openbare vergadering van den 4 Jan. 1918. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 6