20 ?7 Maart 19i8. 2 2. Bij gebleken geschiktheid, ijver en getrouwe plichtsbetrachting. ter beoordeeling van Burgemeester en Wethouders, in overleg met den Gemeente- Secre- taris, worden de wedden van de ambtenaren genoemd in artikel 1 onder a tot en met d verhoogd met f 75.- telkens na volbrachten tweejarigen diensttijd en van de schrijvers met f 50.telkens na volbrachten een- jarigen diensttijd, totdat voor iedere categorie, het maximum is bereikt. Aanstelling. Art. 3. 1. Voor elke benoeming van een ambtenaar ter secretarie wordt door den Gemeente Secretaris eene aanbeveling opgemaakt van minstens 2 personen. Werkzaamheden Burgerlijken Stand. Art. 4. 1. Indien de ambtenaren ter secretarie tevens zijn bezoldigde ambtenaren van den burgerlijken stand, dan worden de jaarwedden, die zij als ambtenaren ter secretarie genieten, verminderd met een bedrag, ge- lijkstaande aan dat der jaarwedde hun als ambtenaar van den burgerlijken stand toegekend, met dien ver- stande evenwel, dat het totaai bedrag der jaarwedde als ambtenaar ter secretarie en ambtenaar van den burgerlijken stand f 100hooger mag zijn dan het bedrag, dat zij volgens deze verordening genieten, als ambtenaar ter secretarie 2 In de bezoldiging der ambtenaren, die als zoodanig belast zijn of worden met hulpwerkzaamheden be- treffende den burgerlijken stand, is begrepen hunne belooning voor die werkzaamheden. Teelagen. Art. 5. 1. De adjunct-commiezen, de klerken en de schrij-

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 39