15 if\ Maart 1918. 2 Willem Anthonie Dölleman te IJmuiden, no_ 2643, groot 6 Aren 2 centiaren en no. 178a, groot 5 Aren 30 centiaren en no. 1431, groot 4 Aren 20 centiaren Weduwe Gerardus Johannes van Houten, geboren Hendrina Bergman te Heemstede, no 1864, groot 3 Aren 90 centiaren b. het eeuwigdurend recht van erfpacht, rustende op de volgende perceelen, kadastraal bekend gemeen- te Heemstede in Sectie A van Marie Heemskerk, weduwe van Bernardus Roozen te Heemstede no. 1712 waarvan de bloote eigendom toebehoort aan Herman Cornelis Beels voornoernd Anthonius Maria Johannes van der Horst te Heem- stede no. 1711, waarvan de bloote eigendom toebe- hoort aan Herman Cornelis Beels voornoemd Firma Wed. J. van der Weiden Azn. firmanten Maria Goverdina Visser, weduwe Anthonius van der Weiden en Jacobus Anthonîus Joseph Maria van der Weiden beiden te Heemstede, no. 2643, waarvan de bloote eigendom toebehoort aan Willem Anthonie Dölleman voornoemd Johannes Hendricus Mattheus van Houten te Heem- stede. no. 178a, waarvan de bloote eigendom toebe- hoort aan Willem Anthonie Dölleman voornoemd, en Petrus Gerardus Smit te Heemstede, no. 1431 waar- van de bloote eigendom toebehoort aan Willem An- thonie Dölleman voornoemd 2. Te bepalen, dat deze aanvaarding zal geschieden op den grondslag van de voorwaarden als genoemd zijn in de tusschen Burgemeester en Wethouders en de onder 1 genoemde personen, naamlooze vennoot schap en firma's gesloten voorloopige koopakte 3. Burgemeester en Wethouders het noodige cre- diet te verleenen voor de verbetering van den Blee- kersvaartweg overeenkomstig het voorstel van de Commissie voor den Bleekersvaartweg van 1 Maart 1918. Aldus gedaan ter openbare vergadering Maart 1918. De Secretaris De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 5