15 OVERNAME VAN DEN BLEEKERSVAARTWEG. 1 Maart 1918. 1 Bii schriiven van 14 Februäri 1916 deed de oud- Burgemeester, de heer Jhr. Mr. D. E. van Lennep, op de daarin vermelde gronden aan Uw College het voorstel eene speciale Commissie te benoemen tot voorbereiding van de overname en verbetering van den Bleekersvaartweg door de Gemeente. Dit voorstel werd aangenomen in Uwe vergadering van 1 Maart d.a.v. De heer van Lennep trad zelf op als Voorzitter der Commissie en tot leden- werden aangewezen de heeren A. Honig en L. de Wilde De Commissie vergaderde voor de eerste maal op 5 April 1916. Als resultaat der besprekingen werd vasigesteld, dat eerst iets behoorde uit 1e gaan van ae belanghebbenden zelf en dat de Commissie in beginsel meende eene bijdrage van hen in de kosten cler wegverbetering te mogen vorderen behalve over- dracht om niet van den weg, Die eerste Commissievergadering was tevens de laatste voor den Voorzitter, die kort daarna afscheid nam als Burgemeester. In zijne plaats trad in het najaar als Voorzitter op de nieuwbenoemde Burgemeester, de heer Jhr, J. P. W, van Doorn. Door belanghebbenden, die met het resultaat der besprekingen van de Commissie in kennis waren gesteld werd op 13 Februari 1917 een adres gericht aan Burgemeester en Wethouders. Hierin werd ge- wezen op den slechten toestand van den weg, en de meening uitgesproken dat deze niet afdoende zal ver- beterd worden zoolang het beheer en het onderhoud van den weg niet in één hand zijn. Bovendien verklaarden de aangrenzende eigenaars zich bereid de hun in eigendom toebehoorende ge

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 6