18 79 2:l,J.ûV,1918 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 MEMORIE VAN TOELICHTING Voor netto-winst van het gasbedrijf, dat in de gemeentekas zal gestort worden, kan in verband met de tijdsomstandigheden slechts geraamd wordenmemorie Wegens teruggaaf van grond- en polderlasten wordt geraamd550. Wegens gedeelte der winst, dat zal gestort worden in het reservefonds, kan ook slechts geraamd wordenmemorie Wegens teruggaaf van storting voor pensioenen en inkoop ingevolge de Pensioenwet en de Weduwenwet voor de Gemeente-ambtenaren 1913 wordt geraamd4950. De stortingen voor grond- en polderlasten en pensioenen geschieden ook voor de Duinwater- en Electriciteitsbedrijven ineens uit de kas van het Gasbedrijf. Bijdrage in kosten van kanaalplan3250. Wegens teruggaaf van premie van brandverzekeringmemorie Totaal f 8750,— Wegens gedeelte der winst, dat zal gestort worden in het reservefonds, wordt geraamd. memorie Wegens gedeelte der winst, dat zal gestort worden in de gemeentekas, wordt geraamd570. Totaal 570. Wegens gedeelte der winst, dat zal gestort worden in het reservefonds, wordt geraamdmemorie Wegens gedeelte der winst, dat zal gestort worden in de gemeentekas, wordt geraamdmemorie Voor het gebruik van het rietland moet aan de gemeente worden terugbetaald de erfpacht groot 420. De grondbelasting daarvan wordt geraamd op 16.Ook moet aan de gemeente worden teruggegeven de storting en inkoop voor pensioen geraamd op 200.—. Terugstorting van voorgeschoten arbeidsloonen (zie volgno. 135) en eventueele terugbetaling van Ioon en duurtetoeslag van bij het bedrijf werkzaam gestelde ambtenaren en beambten. Uitkeering door het Grondbedrijf van geraamde winst over 1919memorie. Op dezen post zal tevens worden verantwoord terugstorting van grondbelasting, voorgeschoten arbeidsloonen en pensioensbijdragen. Voor terugstorting van voorgeschoten arbeidsloonen. Zie volgno. 133. De bedoeling is het overtollige kasgeld van dit bedrijf, dat tijdelijk in de gemeentekas wordt gestort, op dezen post te verantwoorden. Ook worden op dezen post verantwoord de terugstortingen wegens verstrekte kasgelden. Zie volgnummer 136. Alsvoren. Zie volgnummer 137. Alsvoren. Zie volgnummer 138. - VOLQNUMMER

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 119