1 918 79 1918 27 MEMORIE VAN TOELICHTING 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 Jaarwedde van elk der Ambtenaren van den Burgerlijken Stand A. A. Swolfs, N Vos E Veddre en J. van Bemmel 100,—. Kos.t,en.fco'1.trôIe administratie van den Gemeente-Ontvanger, door het Centraal Bureau voor Veriticatie en Financieele Adviezen der Vereeniging van Nederlandsche Gemeenten te s-Gravenhage. Uit dezen post zal voortaan enkel in geheel buitengewone gevallen eene betaling geschieden. AIs het vorig jaar. H°sfoeffeneraamd ,n Verband met de uitSaven over 1917 en de nog gestegen prijzen der brand- Wegens het drukken van notulen en besluiten, van de diverse begrootingen en het gemeente- verslag en wegens uitbreiding der administratie is dit bedrag benoodigd. Op dezen nost worden o a. ook verantwoord de drukwerken enz. voor Openbare Werken en de Politie Wegens stijgmg der papierprijzen en drukloonen moet deze post verhoogd worden. Wegens vereeniging in één persoon van de betrekkingen van bode en concierge wordt het loon van laatstgenoemde verantwoord onder volgnummer 85. Kosten van de groote schoonmaak 25.—. De kosten van schoonmaakmateriaal worden geraamd op 50. Het glazenwasschen geschiedt om de twee maanden en kost 6,— per keer derhalve f 36 per jaar. J De kosten van onderhoudswerken worden geraamd op 200. Geraamd voor gewoon onderhoud en aanschaffing van kleinere benoodigdheden. Hooger ge- raamd m verband met de uitgaven over 1917. Aanschaffing van een kast voor berging van teekenmgen voor den Gemeente-opzichter is noodig. Omdat de registers van den Burgerlijken Stand niet meer gezegeld behoeven te worden tot dit bedrag voorgesteld. AIs vorig jaar. 96 97 98 Wegens stijging der papierprijzen en drukloonen hooger geraamd. Evenals vorige jaren zullen de kiezerslijsten gedrukt worden. In 1919 zu'len verkiezingen plaats hebben voor de Provinciale Staten en den Gemeenteraad waarom dit bedrag hooger wordt geraamd. Uit dezen post worden betaald de kosten van vernieuwing en onderhoud van aanplakborden Voor het aanplakken wordt aan den bode betaald 15.—. Bovendien worden uit dezen post bestreden de kosten van advertentiën. VOLGNUMMER

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 137