83 26 November I9l8 gebruiker schade of hinder ontstaat, de voor die stroomlevering benoodigde aftakgeieidingen aan te brengen, te hebben, te onderhouden en weg te nemen. Art. 11, 3 en volgende leden te lezen als volgt Kosten van aansluiting. 3. Indien de aansluitkabe! langer is dan de hier- voren bedoelde, worden de kosten voor dat langere gedeelte aan den aanvrager in rekening gebracht. Indien de aansluiting plaats heeft door middel van een aftakgeleiding, worden dezelfde kosten aan den aanvrager in rekening gebracht alsof de aansluiting door middel van een aansluitkabel rechtstreeks vanaf den hoofdkabel had plaats gehad. Bij vervanging van een aftakgeleiding door een aansluitkabel geschiedt dit zonder kosten voor den verbruiker. 4. De aansluitkabels en aftakgeleidingen benevens de daarbij behoorende toestellen, blijven het eigendom van de gemeente, ook al is een gedeelte der aan- sluitkabels en aftakgeleidingen voor rekening van den aanvrager gelegd. 5. De aansluitkabels en aftakgeleidingen worden door of vanwege de gemeente onderhouden. 6. Het leggen van een aansluitkabel of aftakgelei- ding door een sloot of gracht, geschiedt op kosten vad den aanvrager. 7. Ind:en de levering van electriciteit slechts voor tijdelijke doeleinden als b.v. ten behoeve van illuminatie kramen of tenten verlangd wordt, komen alle kosten van het ieggen en wegnemen van den aansluitkabel of de aftakgeleidingen en de daarbij behoorende toe- stellen ten laste van den aanvrager. 8. Verplaatsing van aansluitkabels, aftakgeleidingen en de daarbij behoorende toestellen, geschiedt door het G E.B voor rekening van den aanvrager. 9. De schade, welke eventueel door brand mocht worden veroorzaakt aan aansluitkabels, aftakgeleidingen en de daarbij behoorende toestellen, neemt de Ge- meente voor hare rekening. 10. Alle schade aan aansluitkabels, aftakgeleidingen en de daarbij behoorende toestellen aangebracht, an-

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 193