84 WIJZIGING YEROEIlENING OP DE YRIJWILLIGE BP.AMiWKER TE HEEMSTEDE. 26 November 1918 Aan den Raad der Gemeente Heemstede. Op 16 Februari 1911 werd in Uwe vergadering vastgesteld eene verordening op de Vrijwillige Brand- weer te Heemstede, waarbij in artikel 16 de jaarlijk- sche vergoedingen zijn geregeld voor de leden van het korps. Bij raadsbesluit van 13 December 1917 is op advtes van het Kader der Vrijwillige Brandweer het uurloon van den spuitgast en den brandwacht verhoogd en thans adviseert het kader dat uurloon nader te regelen voor nacht- en Zondagsarbeid. Ook is het Kader van meening, dat de tegenwcordige belooningen voor het Kader zelf te laag zijn, waarbij ons is gebleken, dat daarbij meer speciaal werd bedoeld het lagere per- soneel. Wij kunnen ons in hoofdzaak met die advie- zen, welke voor U ter inzage liggen, wel vereenigen en stellen U voor de tegemoetkoming van den assistent- opperbrandmeester, den brandmeester en den assistent- brandmeester elk met f 15.te verhoogen en derhalve te brengen op f 65.f 40.en f 25. Wij hebben geen termen kunnen vinden de toelagen van den Opperbrandmeester en den Secretaris te ver- hoogen, omdat die functiën naar onze meening vol- doende bezoldigd worden. Verder stellen wij U voor het uurloon voor nacht- en Zondagsarbeid te bepalen op f 0 80 per uur. Naar aanleiding van het bovenstaande, bieden wij U bijgaand ontwerp-besluit ter vaststelling aan. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. H. M. VAN HOUTEN L.B. De Secretaris, A. A. SWOLFS. Behoort bij de notulen van den Raad der gemeente Heemstede, van den 26 November 1918. De Voorzitter, De Secretaris, Heemstede, 12 November 1918.

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 195