87 OMLEGGING VAN DE HOUTVAABT. 26 Norember I9l8 De Raad der Qemeente Heemstede Gezien een adres van de Electrische Spoorweg Maatschappij dd. II November 1918; Gelet op het voorstel van Burgemeester en Wït- houders dd. 12 November 1918 BESLUIT Aan de Eledrische Spoorweg Maatschappîj geves- tigd te Haarlem vergunning te verleenen tot het om- leggen van de Houtvaart in de nabijheid van den op- ri' van de baan der Electrische Spoorweg Maatschappij naar de viaduct over de spoorbaan der Hollandsche IJzeren Spoorweg Maatschappij onder de volgende voorwaarden 1. dat het om te leggen gedeelte, de navolgende afmetingen verkrijgt a. eene breedte, gemeten op de hoogte van den normalen boezemstand van zestig centimeters minus N.A.P. (0.51 M. minus A.P.) van minstens 5 meter b. eene bodemdiepte van 1 80 Meter minus N.A p! c. een bodembreedte vap 2 meter. 2. dat de omlegging op die afmetingen wordt ge- houden en aan beide einden in goede aansluiting met de overige gedeelten van de Houtvaart wordt gebracht en steeds voor het openbaar verkeer zal geopend blijven 3. dat wegens het ingebruik nemen van eene strook gemeentegrond, vrijkomende door deze om- ,egg'ng, eene jaarlijksche recognitie van f 1,— bij vooruitbefaling zal worden voldaan voor de eerste maal vôör of op 1 December 1918 en vervolgens telkenjare voor of op 1 December. 4. dat de werkzaamheden in overleg met en ten genoegen van Burgemeester en Wethouders worden uitgevoerd. 5. dat de Maatschappij de Gemeente Heemstede machtigt de ter goede nakonting van bovenstaande bepalingen, noodige werken voor rekening der Maat- schappij te doen uitvoeren, indien deze binnen eene maand na aanschrijving door Burgemeester en Wet- houders aan die aanschrijving geen gevolg heeft gegeven b. dat door de Maatschappij een verklaring wordt overgelegd, dat zij bovenstaande voorwaarden kent en deze getrouw en naar eisch zal nakomen. Gedaan ter opegbare vergadering van den Raad der Gemeente Heemstede, den 26 November 1918. De Secretaris, 'JL De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 203