88 26 November I9l8 zeSS'n? door of vanwege het Gemeentebesluur van Heemstede, zullende, wanneer adressant niet binnen den genoemden termijn van zes maanden aan zijne verplichting tot wegruiming heeft voldaan, Burge- meester en Wethouders gemachtigd zijn op zijne kosten de wegruiming te laten doen 2o. dat wanneer bedoelde kadastrale perceelen te eeniger tijd niet meer in eigendom mochten toebe- hooren aan adressant, iedere nieuwe eigenaar ver- plicht zal zijn opnieuw vergunning te vragen aan het Gemeentebestuur van Heemstede tot het behouden van de ingevolge bedoelde vergunning bestaande of het bouwen van nieuwe opstallen op den voor meer genoemden weg bestemden grond van gemelde per- ceeien Secîie A. nos. 2756 en 2485 beide gedeeltelijk) Deze nieuwe vergunning wordt niet vereischt, indien bedoelde perceelen te eeniger tijd mochten toebehooren aan de weduwe van den adressant Nieuwenbuizen of aan een of meer zijner erfgenamen, 3o. dat bij vervreemding van de perceelen Sectie A.nos. 2756 en 2485 beide gedeeltelijk) of een gedeelte daarvan, de eigenaar verplicht zal zijn alle bedingen, in de krachtens dit besluit aangegane overeenkomst be- paald, aan den nieuwen verkrijger op te leggen onder verplichting aan dezen om dezelfde bedingen met zijne opvolgers te maken, alles op een boete van f 1000 ten behoeve der Gemeente Heemstede 4o. dat de kosten dezer overeenkomst door adres- sant worden gedragen en betaald. Gedaan ter openbare vergadering van den Raad der Gemeente Heemstede, den 26 November 1918. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1918 | | pagina 206