18 OVERNAME TERREINEN VAN BLOEMKNHOVE EN ROZENBURö. 28 Maart 1919 D« Raad der Gemeente Heemstede Gezien het advies der Commissie voor het Qrond- bedrijf met het voorstel van Bvrgemeester en Wethou- ders; Gelet op de artikelen 137 en 194 sub c der ee- meentewet a. Burgemeester en Wethouders te machfigen 1o. voor de gemeente om niet over te nemen van den heer H. A. Schouten, commissionnair in effecten wonende te Heemstede, eene strook grond en water gedeelte uitmakende van het perceel der gemeente Heenistede, kadaster Sectie B no. 3360 en zich ter breedte van 9 Meter, gemeten van dezuidelijke grens, uitstrekkende over de geheele diepte tot aan de wes' tebjke grensüjn, waaronder begrepen het gedeelte sloot deel uitmakende van dit perceel, zullende verder door den heer Schcuten voornoemd in den aanleg, behar- ding en rioleering enz van de ter breedfe van 24 Meter aan te leggen straat moeten worden bijgedragen f 8800. en om niet over te nemen van den heer Johannes Preijde Gzn. bloemkwceker en zaadhandelaar, wonende te Heemstede, een gedeelte sloot deel uitmakende van het perceel der gemeente Heemstede, kadaster Sectie B No. 3479 en wel dat gedeelte voor zooveel het grenst aan het gedeelte sloot, deel uitmakende van bovengenoemd perceel Sectie B no. 3360; ailcs op den grondslag van de bepalingen en voor- waarden omschreven in het op 21 Maart1919 gesloten oorloopig contract met genoemde eigenaars 2o. om in de kadastrale aanduiding van de ver- kochte perceelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder de verkoop is geschied zoodanige wijzigingen of aanvullingen aan te brengen,' als zij na advies van de Commissie voor het Grond- bedrijf noodig zullen oordeelen of wel door Gedepu- teerde Staten wenschelijk zullen worden geacht b. Het onder a vermelde in te brengen in het Grondbedrijf, zullende de baten en de kosten uit het voorloopig contract voortvloeiende, wat betreft de in- gebrachte perceelen, ten laste van het Grondbedriif komen. J Gedaan ter openbare vergadering van 28 Maart 1919. BESLUIT De Seeretflriis n„ \r:ii

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 16