de in deze bepaling genoemde werklieden te vervangen, hebben gedurende de binnen het werkrooster vallende uren, dat zij als zoodanig werken, eveneens recht op dit percentengeld. 14. VoOr de berekening der overuren, dat zijn uren, vallende buiten het werkrooster, geldt de volgende regeling: Voor uren van 6 uur v.m. tot 2 uur na afloop van het werkroosterhet uurloon plus 25%; voor uren van 2 uur na afloop van het werkrooéter tot 10 uur n.m.: het uurloon plus 50%; voor uren van 10 uur n.m tot 6 uur v.m. het uur- loon plus 100%. 15. Voor de lantaarnopstekers -blusschers is geen weekloon vastgesteld, doch zij worden per uur be- taald. De kindertoeslag is evenredig aan het aantal werkuren. 16. Tenzij met vergunning van Burgemeester en Wethouders mogen de werklieden geene nevenbe- trekking vervuilen, geene bezoldigde werkzaamheden voor derden verrichten en geen handel of nering uitoefenen. Voor zooveel betreft het uitoefenen van handel of nering is deze bepaling ook van toepassing op ih- wonende huisgenooten van werklieden. 17. Het is den werkman verboden a. rechtstreeks of zijdelings deel te nemen aan niet tot zijn werkkring behoorende werken der ge- meente of aan leveranties voor de gemeente; b. geschenken aan te nemen in verband rnet de uitoefening van zijn betrekking; c. te eigen bate diensten te doen verrichten door personen in gemeentedienst d. aan de gemeente toebehoorende eigendommen te eigen bate te gebruiken e. aan derden onverplicht mededeeling te doen of te eigen bate gebruik te maken van hetgeen hem in zijne betrekking is bekend geworden. 18. Aan den voorman-koolgasstoker, den koolgas- sto.ker, den watergasstoker en den stoomstoker-machine- drijver worden bij vaste of voorloopige aanneming of tewerkstelling, 2 baaien hemden verstrekt, wanneer ter beoordeeling van het hoofd van den tak van dienst deze aanneming of tewerkstelling in die categorie

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 23