6. Aan de sub 1 A, C, D en E genoemde veror- deningen toe te voegen de volgende bepaling: De ambtenaren, die niet zijn hoofd van een tak van dienst en in het bezit zijn van de akte Staatsinrichting M.O., Staathuishoudkunde M.O., Boekhouden M.O., de akte B afgegeven door de Nederlandsche Vereeniging van Gemeentebelangen^/of de akte van bekwaamheid voor Candidaat-notaris, genieten voor elk dezer akten een jaarlijksche toelage van /100.tot een maximum van 200.terwiji de ambtenaren, die niet zijn hoofd van een tak van dienst en het radicaal van Mr. in de Rechten of Ingenieur hebben, eene jaarlijk- sche toelage van /200.genieten. 7. De toelage voor de jaarlijksche groote schoon- maak, welke werd genoten door de ambtenaren, bedoeld sub 1 F en G te laten vervallen. 8. Te bepalen, dat van de jaarwedde van den administratief ambtenaar, bedoeld sub 1 D een bedrag van 200.per jaar komt ten laste van den gemeen- telijken reinigingsdienst, zoolang deze dienst door de gemeente als een bedrijf wordt geëxploiteerd. 9. Aan de ambtenaren wordt over het tijdvak van 1 April 1919 tot en met 31 Juli 1919 een bedrag verleend van r/3 maal het verschil in salaris tusschen de bestaande loonregeling met inbegrip van bestaanden duurtoeslag en de nieuwe loonregeling, blijvende elke kindertoeslag buiten beschouwing. 10. De bestaande kinder- en duurtetoeslagregelingen vervallen. 11. De vergoeding voor het gebruik van eigen rijwielen in dienst der gemeente, wordt door Burge- meester en Wethouders geregeld, gehoord het hoofd van den betrokken tak van dienst. 12. Tenzij met vergunning van Burgemeester en Wethouders inogen de ambtenaren geene nevenbetrek- king vervullen, geene bezoldigde werkzaamheden voor derden verrichten en geen handel of nering uitoefenen. Voor zooveel betreft het uitoefenen van handel of nering is deze bepaling ook van toepassing op in- wonende huisgenooten van ambtenaren. 13. Het is den ambtenaar verboden a. rechtstreeks of zijdelings deel te nemen aan niet tot zijn werkkring behoorende werken der gemeente of aan leveranties voor de gemeente

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 31