61. SCHUITEMIUISIN DE LEIDSCIIKVAABT 2 September 1919. De Raad der Gemeente Heemstede; Gelet op het verzoek, ingekomen 21 Augustus 1619 van W.J. Wellensiek Wzr. Eindenhoutsträat 40, te Heem- stede om vergunning tot het öouwen van eer. schui- tenhuis in de Leidschevaart tegenover de Eindenhout- straat Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wethoü- ders tot verhufing van de voor het schuitenhuis be- noodigde oppervlakte water van de Leidschevaart Gelet op de arti4celen 230, 138 en 194 der Gemeen- tewet BESLUIT Behoudens rechten van derden en goedkeuring van Gedeputeerde Staten der Provincie Noordholland aan W.J. Wellensiek voornoemd tot wederopzeggens te ver- huren een gedeelte water van de Leidschevaart tegen- over de tindenhoutstraat deel uiimakende van het per- ceel kadastraal bekend Gemeente Heemstede, Sectie B no. 3243 ter grootte van 12 M2, tegen eenen huur- prijs van f0.25 per M2 en alzoo voor f3.per jaar en zulks onder de volgende voorwaarden 1 o dat ce huurpenningen ten bedrage van f 3 per iaar jaarlijks bij vooruitbe aling vöôr 1 januari ten kantore van den gemeente ontvanger van Heemstede moeten worden voldaan en voor de eerste maal over het jaar 1919 tot het vclle bedrag van f 3.bij het sluiten van de nader te melden huurovereenkomst 2e. dat het gehuurde uitsluitend mag dienen tot ligplaats van een schuitenhuis 3e. dat het gedeelte water dat in gebruik zal wor- den genomen ten hoogste eene breedte van 2 M. en eene oppervlakte van ten hoogste 12 M2 mag hebben 4e. dat de juiste plaats waar het schuitenhuis ge- bouwd zal worden nader ten plaatse door of namens Burgemeester en We:houders zal worden aangegeven;

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 5