61. 5e. dat de walbeschoeiing zoolang van deze ver- gunning gebruik zal v/oiden gemaakt, voorzoover de- ze in het schuitenhuis zal komen door en vooi reke- ning van adressant moet worden onderhouden ten ge- noegen van Burgemeester en Wethouders be. dat het schuitenhuis ten genoegen van Burge- meester en Wethouders moet worden geschilderd en verder onderhouden, dat zonder hunne toestemming in den bestaanden toestand geene verandering mag worden gebracht en alle schaden door verdieping van het v/ater of anderzins aan het schuitenhuis teweeg gebracht, voor rekening van den huurder komen 7e. dat door adressant verder voor eigen rekening de vaart rondom het schuitenhuis ter breedte van 2 M. moet wordcn schoongehouden 8e dat bij opzegging van de huur het gehuurde door en op kosten van den huurder binnen drie maanden ten genoegen van BurgemeeSter en Wethouders voor- noemd, in den vorigen toestand moet v/orden terug- gebracht, zullende anders Burgemeester en Wethouders het recht hebben dit voor zijne rekening te laten doen 9e. dat, indien de gemeente terzake van het gehuur- de in de grondbelasting mocht worden aangeslagen, het bedrag van den aanslag door den huurder op de eerste aanmaning ten kantore van den Gemeente- Ontvanger voornoemd moet worden gestort 10. dat na gedane opzegging der huur de huurder deswege geen recht op schadevergoeding zal kunnen doen gelden, doch alleen terugbetab'ng zal kunnen vor- deren van de in evenredigheid met het nog overige gtdeelte van het loopende jaar, te veel betaalde huur- penningen 11. dat de kosten, op de te sluiten overeenkomst vallende, ten laste van den huurder komen. Gedaan ter openbare vergadering van den 2 Sep- tember 1919. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 6