i I ii )19 75 November 1919 mü 27 MEMORIE VAN TOELICHTING 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Jaarwedde van elk der Ambtenaren van den Burgerlijken Stand A. A, Swolfs, N. Vos, E. Vedder en J. van Bemmel 100. Kosten contrôle administratie van den Gemeente-Ontvanger, door het Centraal Bureau voor Verificatie en Financieele Adviezen der Vereeniging van Nederlandsche Gemeenten te 's-Gravenhage. Uit dezen post zal voortaan enkel in geheel buitengewone gevallen eene betaling geschieden. AIs het vorig jaar. Geraamd in verband met de uitgaven over 1918 en de nog gestegen prijzen der brandstoffen. Wegens het drukken van notulen en besluiten, van de diverse begrootingen en het gemeente- verslag en wegens uitbreiding der administratie is dit bedrag benoodigd. Op dezen post worden o.a. ook verantwoord de drukwerken enz. voor Openbare Werken en de Politie. Wegens belangrijke stijging der papierprijzen en drukloonen moet deze post verhoogd worden. Wegens vereeniging in één persoon van de betrekkingen van bode en concierge wordt het loon van laatstgenoemde verantwoord onder volgnummer 79. De kosten van schoonmaakmateriaal worden geraamd op 50.—. Het glazenwasschen geschiedt om de twee maanden en kost 7.20 per keer, derhalve f 43.20 per jaar. De kosten van onderhoudswerken worden geraamd op 200.—. Totaal afgerond op f 300.—. Geraamd voor gewoon onderhoud en aanschaffing van kleinere benoodigdheden. Hooger ge- raamd in verband met de uitgaven over 1918. Aanschaffing van verschillende nieuwe gor- dijnen is noodig. Hooger geraamd wegens stijging van drukloonen en papierprijzen. Als vorig jaar. 90 91 92 Wegens stijging der papierprijzen en drukloonen hooger geraamd. Evenals vorige jaren zullen de kiezerslijsten gedrukt worden. Hooger geraamd in verband met de verhoogde drukkosten. Uit dezen post worden betaald de kosten van vernieuwing en onderhoud van aanplakborden. Voor het aanplakken wordt aan den bode betaald 15. Bovendien worden uit dezen post bestreden de kosten van advertentiën. AMD ÊAG VOLGNUMMER 1920

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 111