90. AAKKOOP VAS TKRRK.IXKN OP BOSCli KN VAAKT, Kovember 1913 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het idvics dcr Commissie voor het Grond- bedrijî met het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT Burgemeester cn Wethcuders te machtigen a. voor de gemeente te koopen lo. van den heer Jhr R W. P. F. von Mühlen, Ge- meente Ontvanger wonende te Heemstede, voor eere som van acht duizer.d en zevenhonderd gulden een percecl bcuwgiond gelegen aan het Öraniepïetn, kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sectie B No. 2743 ter grootte van 5 aren en 35 centiaren 2o. van de N. V. Maaischappij tot Exploitatie van Onroerende Goederen ,,Bosch en Vaart", gevestigd te 's-Gravenhage, voor eene som van tien gulden per M2 een perceel bouwgrond gelegen aan de Frinses- sestraat, kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sectie B No. 3093, ter grootte van 9 aren en 95 centiaren een en ander op den grondslag van de bepalingen en voorwaarden, omschreven in de met genoemde eige- naars gesloten voorloopige koopcontracten b om in de kadastrale aanduiding van de gekochte perceelen en in de redactie van de bepalmgen en voorwaarden, waaronder de verkoop is geschied, zoo- danige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij na advies van de Commissie voor het Grond bedriif noodig zullen oordeelen of wel door Gedepu- teerde Staten wcnschelijk zullen worden geacht c. het onder a vermelde in te brengen în het Grondbedrijf, zullende de baten en lasten uit het ontwerp voorloopig koopcontract voortvloeiende, wat betreft de ingebrachte perceelen, ten laste van het Grondbedrijf komen. Gedaan ter openbare vergadering van - November 1919. De Secretaris, De Voarzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 179