91. Novemter 1U9 2 6. van de voorgeschoten gelden moet jaarlijks ten minste 2 pCt. aan aflossing worden betaald op door Burgemeester en Wethouders te bepaien tijdstip 7. rente en aflossing van de voorgeschoten gelden zullen, als Burgemeester en Wethouders dit wensche- lijk oordeelen, ook in den vorm van eene annuïteit gedurende 50 jaren kunnen worden voldaan op door hen te bepalen tijdstippen 8. aan de gemeer.te zal als waarborg voor de voor- geschoten gelden eerste hypotheek worden verlcend op den grond en de woningen, of, zoo degronddoor de gemeente in erfpacht mocht zijn uitgcgeven, eerste hypotheek op de opstallen 9. door de v/oningbouwvereeniging zal, behalve asn de vcorwaarden die de Mi/iister van Arbeid voor dit geval r.oodig mocht achten, moeten worden voldaan aan de voorwaarden vermeld in artii el 4 van het Koninklijk Besluit van 6 November 1919, no. 51, voorzoover deze voorwaarden op haar van toepassing kunnen gebracht worden zij is voor de goede nako- ming verantwoordelijk tegenover Burgemeester en Wethouders voor zoover de voorwaardcn niet op de woningbouwvereeniging van toepassing kunnen ge- biacht worden, zal de gemeente voor de getrouwe nakoming zorgen 10. zoolang de voorgeschoten geldcn niet geheel zijn afgelost, moet de huurprijs der woningen vöôr het begin van elk huurjaar worden goedgekeurd door Burgemeester en Wethouders, die daarbij rekening kunnen houden met het inkomen der bewoners 11. het bouwplan zoomede bestek er. voorwaarden dcr te stichten woningen behoeven de goedkeuring van Burgemeester en Wethouders 12. de woningen zullen behoudens goedkeuring door Burgemeester en Wethouders niet mogen ver- huurd worden aan personen. die na 1 Januari 1919 hunne woning verkocht hebben 13. de Vereeniging is gehouden bij het verstrijken van den termijn, waarvoor zij is opgericht. haar bestaan voor een nieuw tijdvak van 29 jaren en 11 maanden te verlengen en tijdig over dat tijdvak de Koninklijke goedkeuring op hare statuten te vragen alsmede op de toelating als bedoeld bij artikel 30 le lid der Woningwet. 14. de statuten der Vereeniging zooals deze zijn goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 18 September 1918 no. 32 mogen niet woiden gewijzigd en aangevuld zonder goedkeuring van den gemeenteraad, zullende

Raadsnotulen Heemstede | 1919 | | pagina 182