5. YOORSCHOT AAN DE WONINÖBOÜW- VEREE.NIGINö „ST. JOSEPH'. ja»tta«-1920. De Raad der Qemeente Heemstede Gezien een adres, van het Bestuur der Woningbouw- vereeniging „St. [oseph" te Heemstede, bij Koninklijk Besluit van 21 Juni 1919, no 46, toegelaten als Ver- eeniging uitsluitend in het belang van verbetering der volkshuisvesting werkzaam, houdcnde verzoek om een voorschot uit de gemeentekas van ten hoogste drie honderd acht en zeventig duizend een honderd en zeven en twintig gulden, voor de betaling van bouw- terrein, den bouw van 62 arbeiderswoningen en den aanleg van straten, aismede om eene zoo hoog moge- lijke jaarlijkSche bijdrage in de betaling van de annuïteit Gelet op het advies van de Gezondheidscommissie gezeteld te Bloemendaal, dd. 'f*ono.X> Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders. dd. 8 Januari 1920 BESLUIT: A. Aan de woningbouwvereeniging „St. Joseph" te Heemstede uit de gemeentekas te verstrekken een voorschot tot een bedrag van ten hoogste drie honderd acht en zeventig duizend een honüerd en zeven en twintig gulden, of zooveel minder als in verband met de uitvoering der plannen noodig zal blijken voor be- taling van het bouwterrein met bijkomende onkosten, den aanleg van straten met bijbehoorende wetken en den bouw van twee en zest g woningen met bijko- mende kosten op de perceelen kadastraal bekend Gemeente Heemstede Sectie A nos. 2261, 2718, 2029, 2030 en 2031 (gedeelteiijk) gelegen aan de Iepenlaan en de Lindenlaan en zulks onder de volgende voor- waarden le. dat de gemeente van het Rijk een voorschot bekome van gelijk bedrag als door haar aan de Ver- eeniging wordt uitgekeerd, terwijl de betaling aan de Vereeniging van het voorschot of een gedeelte daar- van zal geschieden binnen acht dagen, nadat de ge- meente het voorschot of dat gedeelte daarvan van het Rijk heeft ontvangen 2e. dat de rente en aflossing van het door de Vereeniging te genieten voorschot zal moeten voldaan worden in hetzelfde aantal gelijke annuïteiten, zooals het Rijk ten opzichte van het aan de gemeente te verstrekken voorschot zal bedingen

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 13