6. YOORSCHOT AAN DE VYONINOBOUW- YKREENIGING ,,DE HAEMSTEDE'. jfHHtari 1920. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien een adres, van het Bestuur der Woningbouw- vereeniging „de Haemstede" te Heemstede, bij Komnk- lijk Besluit van 19 September 1919, no 44, toegelaten als Vereenigin? uitsluitend in het belang van verbe enng der volkshuisvesiing werkzaam, houdende verzoek om een voorschot uit de gemeentekas van ten hoogste dne honderd en negentig duizend gulden voor de betalmg van bouwterrein, den bouw van 48 arbeiderswonmgen en den aanleg van straten en een plein alsmede om eene zoo hoog mogelijke jaarlijksche bi]drage m betaling van de annuïteit Gelet op het advies van de Gezondheidscommissie gezeteld te Bloemendaal, dd.fÄ^""*^ "O--© üezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders. dd. 8 Januari 1920; BESLUIT: A Aan de woningbouwvereeniging „de Haemstede te Heemstede uit de gemcentekas te versirekken een voorschot tot een bedrag van ten hoogste drie honderd en negentig duizend gulden of zooveel minder als în verband met de uitvoering der plannen noodig zal blijken voor betaling van het bouwterrein met bijko- mende onkosten, den aanleg van straten en een plein met bijbehoorende werken en den bouw van acht en veertig woningen met bijkomende kosten op de perceelen kadastiaal beken.d Gemeente Heemstede Sectie A no. 1996 gelegen bij de Molenwerfslaan en zulks onder de volgende voorwaarden le. dat de gemeente van het Rijk een voorschot bekome van gelijk bedrag als door haar aan de Ver- eeniging wordt uitgekeerd, terwijl de betalmg aan de Vereeniging van het voorschot oî een gedeelte daar- van zal geschieden binnen acht dagen, nadat de ge meente het voorschot of dat gedeelte daarvan van het Rijk heeft ontvangen 2e. dat de rente en aflossing van het door de Vereeniging te genieten voorschot zal moeten voldaan worden in hetzelfde aantal gelijke annuïteiten, zooals het Rijk ten opzichte van het aan de gemeente te verstrekken voorschot zal bedingen /2

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 21