6. 1920. 3e. dat de Vereeniging is gehouden bij het verstrij- ken van den termijn, waarvoor zij is opgericht, haar bestaan voor een nieuw tijdvak van 29 jaren en 1 l maanden te verlengen en tijdig over dat tijdvak de Koninklijke goedkeuring op hare statuten te vragen alsmede op de toelating als bedoeld bij artikel 30 lste lid, der Woningwet 4e. dat de statuten der Vereeniging, zooals deze zijn goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 19 Sept. 1919, no. 44, niet mogen worden gewijzigd en aange- vuld zonder goedkeuring van den gemeenteraad, zul- lende anders het voorschot of het onafgeloste gedeelte daarvan terstond opvorderbaar zijn 5e. dat jaarlijks vöör 1 Mei een beredeneerd ver- slag met balans en winst- en verliesrekening aan Bur- gemeester en Wethouders moet worden ingediend, terwijl balans en winst- en verliesrekening de goed- keuring van Burgemeester en Wethoudeis behoeven 6e. dat Burgemeester en Weihoudets het recht hebben ten allen tijde, zoowel tijdens den bouw als later, den toestand der woningen geregeld op te nemen of te doen opnemen en zoo noodig ondernouil en herstelling te gelasten 7e. dat het Bestuur verplicht is alle daaivoor vat- bare goederen voor behoorlijke waarde naar het oor- deel van Birgemeester en Wethouders tegen brand- schade te verzekeren bij eene of meer door hen goed te keuren in Nederland gevestigde verzekeringsmaat- schappijen en dat in geva! van brand de gemeente üesverlangd voorrang heeft op de uit te hetalcn assurantiepenningen, hetgeen op de polis moet wordtn aangeteekend 8e. dat het Bestuur verp.Iicht is Burgemeester en V. ethouders alle geviaagde inlichtingen betreffende de Vereeniging te verschaffen, en hur. of aan een docr hen aangewezen accountant, zoo dikwijls zij dat noo- dig oordeelen, toe ie laten inzrge, afschriften en uit- treksels te nemen van de bceken betreffende definan citele administratie der Vereeniging 9e. dat de woningen voor niet langer dan één jaar verhuurd mogen worden en dat de verhuring uitsiui- tend zal mogen geschieden aan hen, die ingezetenen zijn dezer gemeente of aan hen, die hun vasten werk- kring binnen de gemeente hebben. In bijzondere gevallen kan door Burgemeester en Wethouders hiervan afwijking worden verleend, op voorstel van het Bestuur der Vereeniging; lOe. dat de Vereeniging, zoolang Burgemeester en iWethouders dit wenschelijk achten, drie woningen beschikbaar zal stellen voor en verhuren aan in dienst der gemeente werkzame personen, die wat hun inko- men betreft voor het bewonen van deze woningen in aanmerking komen de huurprijs, dien deze personen aan de Vereeniging te betalen hebben, wordt op ge- •yi t. -

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 22