7. /JL Februari 1S20. 3 6. De rioleering moet bestaan uit eivormige water- dichte cementstukken, groot inwendig 0. 35X0, 52^ Meter; volgens aanwijzingdoorof vanwege Burgemeester en Wethouders zullen ten minste telkens om de 16 M. 4 stuks riolen met losse kappen moeten worden aan- gebracht. Elk rioolstuk van 1 Meter lengte moet vrijstaande een gewicht van 1500 K. G, kunnen dragen, zonder dat daarin scheuren of barsten ontstaan, De beproe- ving van de aan te wijzen rioolstukken, wat water- dichtheid en draagvermogen betreft, geschied vöor re- kening van de Woningbouwvereeniging, Voor de rioleering de sleuven te graven tot op de vaste zandplaat, deze sleuven weder aan te vullen met zuiver zand tot den onderkant der houten roosterwer- ken, het zand voldoende aan te stampen, Het uitko- mende veen zal van het terrein bestemd voor straat of bouw, moeten worden verwijderd De rioleering zal waterdicht worden aangelegd op nader door of van wege Burgemeester en Wethouders aan te geven hoogte. Onder de rioleering te leggen een roosterwerk van tweemaal gecarbolineerde droge vuren badding zwaar 0.165X 0. 065 Meter. Twee bad- dings naast elkaar, op afstanden van 1,50 Meter, onder- steund door een badding lang 0.60 Meter en van bovenge- nöemde zwaarte en daarop met taaie spijkers beves- tigd. De rioolstukken behoorlijk met sterke cementspecie in eikaar te werken en waterdicht op te leveren l)e rioolsiukken moeten met voldoende sponningen in elkaar sluiten en moeten worden geleverd door eene bij Burgemeester en Wethouders gunstig bekend staande fabriek. De rioleering aan te sluiten op de bestaande rio- leerrng in den Binnenweg en de Iepenlaan. De op de teekening aangegeven zes verbindingsput- ten voor de rioleering zullen inwendig groot moeten zijn 0. ÖOX'- 10 Meter en ten minste diep 1.60Meter met war.den dik 0. 28 Meter (1 steen met klamp) en bcdem dik 0.23 Meter (2 lagen en rollaag). üe putten van klinkeis in sterke portlandcementspe cie op een vlot van 4 c. M. delen, waaronder 3 stuks leggers, zwaar 6)^X163j c. M. De putten afgedekt met een geslagen ijzeren plaat groot 1 Meter bij 1.50 Meter en dik 12 m M. Er zullen ten minste 18 stuks ijzeren straatkolken moeten worden aangebracht ter plaatse door of van wege Burgemeester en Wethouders aan te wijzen en deze moeten zijn volgens model Heemstede, wegende per stuk minstens 140 K.G zij moeten met dubbel verglaasde kruikaarden buizen, inwendig wijd 0.15

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 31