8. /Z Februari 1920. 3 De rechte stukken lang ten minste 1 Meter. De bochtstukken in stukken met ten minste 1 Meter koorde. De afzonderlijke stukken goed sluitend met hol en rond in elkaar passend te bewerken. De banden te stellen in goed aangestampt zand, volgens het beloop der rijstraten en plm. 0.15 Meter boven de goten. Langs de overige trottoirs kop en rollagen aan te brengen. Voorzoover Burgemecster en Wethouders het noo- dig oordeelen zal ten hunnen genoegen een kantdeel moeten worden geplaatst langs de buitenzijden der trottoirs. Om de boomen zal eene rollaag van klinkersenom de plantsoenen zal eene rollaag en koplaag van klin- kers voor afsluiting moeten worden gemaakt. 6. De rioleering moet bestaan uit eivormige water- dichte cementstukken, groot inwendig 0.30X0.45 Meter bestaande uit kap en bak. Volgens aanwijziging van den gemeente-opzichter zullen ten minste telkens om de 16 meter, 4 stuks riolen met losse kappen rnoeten worden aangebracht. tlk rioolstuk van 1 Meter lengte moet vrijstaande een gewicht van 1200 K. G kunnen dragen. zonder dat daarin scheuren of barsten ontstaan. De beproeving van de aan te wijzen rioolstukken. wat waterdichtheid en draagvermogen betrelt, geschiedt voorrekeningvan de Woningbouwvereeniging. Voor de rioleering de sleuven te graven tot op de vaste zandplaat. deze sleuven weder aan te vullen met zuiver zand tot den onderkant der houten roosterwerken, het zand voldoende aan te stampen. Het uitkomende veen zal van het terrein besteir.d voor straat of bouw moeten worden verwijderd. De rioleering zal waterdicht worden aangelegd op nader door of van wege Burgemeester en Wethouders aan te geven hoogte. Onder de rioleering te leggen een roosterwerk van tweemaal gecarbolineerde droge vuren baddings zwaar 0.25X° 04 Meter. Tweebaddings naast elkaar, cp afstanden van 1.50 Meter ondersteund door een badding lang 0.60 Meter enzwaar0.20X0.04 Me ter ên daarop met taaie spijkers bevestigd. De rioolstukken behoorlijk met sterke cementspecie in elkaar te werken en waterdicht op te Ieveren. De rioolstukken moeten met voldoende sponningen in elkaar sluiten en moeten worden geleverd door eene bij Burgemeester en Wethouders gunstig bekend staande fabriek.

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 39