8. Februari 1920. c B geheel voor rekening van de woningbouwvereeniging. I )e noodige ophoogingen kunnen vanwege de woning- bouwvereeniging geschieden. Voor den aanvang van eenige werkzaamheid moet minstens 1 week te voren kennis worden gegeven aan Burgemeester en Wethouders. 10 Alle voor dezen aanleg te gebruiken materiale- moeten zijn de beste in hun soort en alle bovenge- noemde werken zullen moeten worden uitgevoerd en afgeleverd ten genoegen van Burgemeester en Wet houders, aan wie vooraf een monster der te verwer ken straatklinkers, basaltinetegels, troittoirbanden, riolen, kolken en verdere materialen ter keuring rnoet wor- den gezonden. Tevens moeten zij in de gelegenheid worden ge- steld om aile materialen vöôr het gebruik op het werk te doen keuren afgekeurde m.aterialen mogen niet worden gebruikt. 11. De verlichting geschiedt, zoolang de straten niet door de gemeente zijn overgenomen, voor reke- ning van de Woningbouwvereeniging. 12. Wanneer de Woningbcuwvereeniging mocht verlangen boom.en in het trottoir ie planten, zal zij iulks mogen doen aan de zijde van de straatgoot, op onderlingen afstar.d van ten hoogste 10 Meter, zullende ce soort en hoedanigheid der boomen moeten zijn ten genoegen van Burgemeester en Wethouders. 13. Dit besiuit wordt niet van kracht alvorens is overgelegd eene op zegel gestelde en door het Bestuur der Woningbouwvereeniging onderteekende verkiaring a dat het alle in dit besluit vervaite voorwaarden kent cn dat de Woningbouwvereeniging zich daarnaar zal gedragen b. dat de Woningbouwvereeniging zich.verbindt om binnen een maand, nadat de straten met beharding rioleering en andere voorgeschre>/en werken volgens verklaring en ten genoegen van den Gemeente-Op- zichter zijn afgewerkt en voltooid aan de gemeente kosteloos en om niet over te dragen de gedeelten van het perceel Sectie A, No 1996, welke tot straat zijn aangelegd, welke overdracht niet alleen den onder- grond omvat, maar ook de beharding, rioleering, be- planting en alle verdere werken c. dat de Woningbouwvereeniging zich verbindf de ctraten met froitoirs, riokeiing, putten, kolken en aan- sluitingen gedurende een jaar na de overdracht ten genoegen van Burgeineester en Wethouders te onder- houden en alsdan alles in goeden staat op te leveren, zullende zij eventueele gebreken voor hare rekening ten genoegen van Burgemeester en Wethoeders her- stellen

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 41