8. n Februari 1920. 6 - d. dat de Woningbouwvereeniging bij niet nakoming van deze hare veiplichting Burgemeester en Wethou- ders machtigt om het gebrekkige op hare kosten van gemeentewege te doen herstellen e. dat de woningbouwvereeniging bij de overdracht aan de gemeente zal betalen een bedrag vanf0 40per M2 overgenomen bestrating of basaltinetegeltrottoirs en van f0 25 per M2 overgenomen grinttrottoir ter tegemoetkoming in de eerste kosten van onderhoud; f dat de Woningbouwvereeniging alle kosten op de overdracht vaüende voor hare rekening neemt. B. Ontheffing te verleenen van de volgende artike- len der Bouw en Woningverordening voor de gemeen- te Heemstede a. van de artikelen 18 en 21 voor zoover betieft de door de Woningbouwvereeniging te stichten wonin- gen behoorende fot type B: b. van de artikelen 21 en 27 voor zoover betreft de woningen behoorende tot type C; c. van artikel 19 voor zoover betreft de woningen behoorende tot type F. en j; mits de bouw geheel ge- schiedt overeenkomstig het in viervoud overgelegde bestek met bijbehoorende teekeningen en met dien verstande. dat alle zolderkamers van borstweringen van ten minste' 50 c.M hoog moeten worden voor- zien. De woningbouwvereeniging moet zich uitdruk kelijk tegeriover de gemeente verbinden, dat zij de woningen van type B en C e!k door ten hoogste 7, van fype F door ten hoogste 8 en van type J door ten hoogste 10 personen zal laten bewonen, waarbij ais bewoners worden beschouwd zij. die in de woning nachtverblijf houden dat zij daartoe in hare huurcontracten befreffende die woningen de bepaling zal opnemen. dat elke wo- ning van bedoelde woningtypen door niet meer dan het voor genoemde woningtypen bepaalde getal per- sonen mag bewoond worden op straffe van uitzetting uit de woning; dat de woningvereeniging, indien de uitzetting niet is geschied binnen drie maanden na aar.schrijVing door Burgemeester en Wethouders, aan de gemeente eene door den Raad eventueel nader te bepalen boete moet betalen tot een bedrag van ten hoogste f 5.voor elke week. waarin eene overtre- ding na verloop van dien termijn wordt geconstateerd. Zullende van dit besluit aan het Bestuur voornoemd afschrift worden gezonden onder bijvoeging van een gewaarmerkt exemplaar der situatieteekening bedoeld onder A. en van het bestek en de teekeningen be- doeld onder B. Gedaan ter openbare vergadering van 'C. Februari 1920. De Secretaris, De Voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 42