9. Z? Februari 1820. 3 De kosten van overdracht van de strooken grond hierboven vermeld onder A, B en C zijn voor rekenmg van de eigenaren, elk voor zoover zijn eigendom betreit. De helft der kosten van ophooging, beharding, be strating en rioleering met bijkomende werken van den geprojecteerden weg no. 192 met aansluitmg aan den Binnenweg, zijn vanaf den Binnenweg tot de oost grens van het perceel Sectie A no. 2214 voor reke- ning van de eigenaren van de strook grond hierboven vermeld onder A. en de kosten van ophooging, behar- ding en bestrating met bijkomende werken van de strooken grond hierboven vermeld onder B en C en de helft der kosten van de rioleering in die strooken grond ziin voor rekening van de eigenaren, elk voor zoover zijn eigendom betreft. zoodra de gemeente een aanvang zal maken met den aanleg der wegen waartoe genoemde slrooken zullen behooren. De betaling zal moeten geschieden binnen veertten dagen na daartoe slrekkende aanmanmg van Burge- meesler en Wethouders. Zoodra Burgemeester en Wethouders het in verband met verkeers- en andere belangen noodig oordeelen dat de door hen aan te wijzen aansluitende wegen ot gedeelten van wegen worden gemaakt, zal dit moeten geschieden binnen zes maanden na aanschrijving op Verbeurie eener boete van tien duizend gulden ten bate der gemeentekas te betalen binnen veernen dagen na verloop van genoemde zes maanden. Voor de proinpie nakoming van al het m deze voorwaarden vervatte. zullen de door Burgemeester en Wethouders noodig geoordeelde waarborgen moe- ten worden gegevenj Aan ûe uiteinden der straten zullen, waar volgens het oordeel van Burgemeester en Wethouders noodig is, grondkeeringen ten hunnen genoegen moe- ten worden gemaakt van voldoende hoogte en van 4 c.M grenen delen tegen 15 c.M. dikke kolderpalen. De palen voldoende lang en op alstanden van ten hoogste 1.30 Meter geplaatst. De delen en palen tweemaal te carbolmeeren Op de genoemde uitemden zal, volgens nadere opgave van of namens Burge- meester en Wethonders een houten hek vooi afsluiting moeten worden geplaatst. Dit hek moet worden ge- schilderd Ue genoemde /grondkekeningen zullen rnoeten worden versterkt met 12 stuks ijzeren ankers elk lang 3 M. en zwaar Eng, duim vierkant, ver- bonden aan palen, lang 3 M. en dik in omtrek mtn- stens 50 c.M

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 47