9. U Februari lî>20. 4 7 de kruinshoogte der straten zal ten minste 0.55 M boven A. P- moeten zijn, en met een geleidelijke helling goed moeten aansluiten aan de bestaande be- strating van den Binnenweg. zullende de noodtge op- hooging moeten geschieden met materiaal ten genoe gen van Burgemeester en Wethouders bij de aansluiting aan den Binnenweg van de meest noordelijke straat van ditbouwplan, zullen trottoirbanden van basalt moeten worden aangebracht in aansluiting met de trottoirbanden aan den Binnenweg een en anderten genoegen van Burgemeester en Wethouders 8. de straten zullen worden aangelegd metrtjstraat en trottoirs overeenkomstig de breedten aangegeven bij Herziening XIV, van het Uitbreidingsplan wanneer door aanleg van een straat een gedeelte van een sloot wordt <redempt, waardoor de doorstrooming wordt helemmerd, moet worden gezorgd, dat de aîwatermg ten plaatse voldcende is ten genoegen van Burge- meester en Wethouders; De slooten. voor zoover die onder de aan te leggen st.aten komen. moeten vôôr de demping worden uit- gebaggerd tot op den vasten bodem de uitkomende specie moet zoover worden vervoerd, dat deze met onrier de aan te leggen straten komt g. de beharding van de rijstraat met înbegrip der p-oten zal geschieden door bestrating op hun kant in zuiver zand met eerste kwaliteit straatklinkers waalvorm met rollagen, kop-en kantlagen langs de trottoirs, dte vari de trottoirs door eene vlaklaag van grove Puln' waarover ter dikte van ten minste 7 c M. fijn geklopte puin, en kalkpuin, dit alles goed ingerold en daarna bedekt met een laagje guszand of fijne grint en dan weer goed ingerold, met eene koplaag langs de bouwper- ceelen waar zulks volgens het oordeel van Burgemeester en Wethouders noodig en mogelijk is, Om deboomen zal eene rollaag van klinkers voor afsluiting moeten worden gemaakt; 10. de rioleering van de aan te leggen straten zal bestaan uit een eivormig cementriool, waa™a" de inwendige capaciteit door Burgemeester en Wethou- ders zal worden bepaald de rioleering moet worden aangesloten op de be- staande rioleering in den Binnenweg.

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 48