15. YKRIIUUR TERREIN BIJ CAFE LAM)'ICHT. Februari 1920. De Raad der Gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen Aan D Rolff, Caféhouder, alhier woonachtig, te ver- huren het terrein bij café Landzicht, grootplm 96 M2. gelegen hotk Binnenweg-Koediefslaan, kadastraal be- kend Sectie A no 1846 en wel voor den tijd van 10 achtereenvolgende jaren ingaande 16 Mei 1920, tegen een jaarlijk^chen huurprijs van f 75.onder door hen te stellen bepalingen en onder de volgende bijzondere voorwaarden lo. de huurder zal op zijne kosten, ten genoegen van Burgemeester en Wethouders, het ijzeren hekwerk langs het gehuurde terrein in goeden staat moeten onûerhouden 2o. de afscheiding langs het gehuurde terrein zal na het verstrijken van den huurtijd voor rekening van den huurder moeten worden opgeruimd eveneens ten genoegen van Burgemeester en Wethouders 3o. op het gehuurde terrein zal onder nadere goed- keuring van Burgemeester en Wethpuders, door den huurder een tuinhuis mogen worden geplaatst 4o. op het gehuurde terrein zal door den huurder geene beplanting of iets anders niogen worden aange- bracht, dan met goedkeuring van Burgemeester en Wcthouders, zullende de huurder verplicht zijn op eerste aanschrijving van Burgemeester en Wethouders het in strijd daarmede aangebrachte onmiddellijk weg te nemen 5o. indien de huurder niet behoorlijk ten genoegen van Burgemeester en Wethouders binnen den gestel- den termijn de bij deze hem opgelegde verplichtingen nakomt, hebben Burgemeester en Wethouders onvoor- waardelijk het recht deze werken voor rekening van den huurder te doen uitvoeren. Gedaan ter openbare vergadering van /C Februari 1920. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 64