16. PLANTSOEKEN. Rooien van boomen. Pianteo van boomen. /C Februari 1920. De Plantsoenen-Commissie heefl op 16 Januari 1920 met den Gemeente-Opzichter en den voorman bosch- en plantsoenwerker de Gemeenteplantsoenen nagegaan. Over het algemeen was de toestand der plantsoenen behoorlijk. De werkzaamheden zullen volgens haar oordeel moeten bestaan in het bemesten van de grasperken, het op enkele plaatsen snoeien van boomen en het verwijderen van dood hout en het inboeten van jonge boomen in de plaats van de doode boompjes. ZANDVOORTSCtiELAAN, ln verband met de spoe- dige verbieeding van de Zandvoortschelaan vanaf den spoorweg tot aan de Houtvaart, is het gewenscht op dit gedeelte der Zandvoortschelaan de boomen te rooien. De boomen zijn oud en worden gevaarlijk en be- letten een goede verbreeding van den weg aldaar. HEERENWEG. Een doode iep voor Vredenhof te rooien. KOEDIEFSLAAN. Een zieke beuk voor het terrein van de Erven Krelage te rooien, GROENENDAAL. In Groenendaal zou de Com- missie willen overgaan tot het hakken van een ge- deelte eikenbosch in het z,g. Engclsche bosch nabij het vijvertje met uitzondering van de goede opgaande boornen, L»e wijze van verkoop van de boomen en het hak- hout zou de Commissie wenschen over le laien aan Burgemeester en Wethouders. De Commissie stelt voor de volgende beplantingen te doen aanbrengen ZANDVOORTSCHELAAN. In de plaats van de te rooien boomen, iepen te planten op afstanden van on- geveer 10 Meter; bovendien vanaf den Heerenweg aan ae Noordzijde der laan eveneens een rij iepen te planlen voorzoover de Zandvoortschelaan is verbreed. In den tweeden dwarsweg op de Zandvoortschelaan te planten roode en witte kastanjes op afstanden van ongeveer 9 Meter,

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 65