25. Februari 1920. 2 1. d*t de bebouwing van de terreinen geschiede overeenkomstig herziening XVI van het Uitbreidings- plan, met dien verstande. dat aan eene straat wel minder, doch riet meer woningen gebouwd mogen worden dan op het plan is aangegeven en de breedte der woningen verschillend mag zijn 2. dat de voorgevels van de op bedoelde terreinen te stichten gebouwen, minstens zoover van de rooi- ingslijn verwijderd blijven als bij herziening XVI van het Üitbreidingsplan is aangegeven, zullende Burge- meester en Wethouders in bijzondere gevallen afwij- kingen van ten hoogste twee Meter, van deze bepa- iingen mogen toestaan, wanneer die eene goede ex- ploiiatie niet in den weg staan 3. dat de teekeningen van de langs de grenzen der straten te maken hekken aan de goedkeuring van Bur- gemeesler en Wethouders worden onderworpen 4. dat zonder vergunning v»n den Raad op de voor bouwgrond bestemde terreinen geene inrichtingen worden opgericht als bedoeld in art. 1 der Hinderwet 5. Zoodra de grond, aangewezen voor den aanleg van den grprojecteerden weg no. 447 op het perceeî Sectie B no. 1689, eigendom der gemeente is gewor- den langs de Zuidzijde van het perceel Sectie B no. 1690, zal kosfeloos aan de gemeente moeten worden afgestaan eene strook grond strekkende aan de zuid- zijde van en gedeelte uitmakende van het perceel Sec- tie B no. 1690, voorzoover die grond is aangewezen voor den aanleg van dien weg op dit perceel volgens tierziening XVI van het Uitbreidingsplan. i>e kosten van overdracht van bedoelde strook grond zijn voor rekening van adrcssanten De kosten van ophooging, beharding en bestrating met bijkomenae werken van bedoelde strook grond en de helft der kosten van de rioleering in die strook grond zijn voor rekening van adressanten zoodra de gemeente een aanvang zal maken met den aanleg van uen weg waartoe genoemde strook behoort. De betaling zal moeten geschieden bin: en veertien dagen na daartoe strekkende aanmaning van Burge- meester en Wethouders. Zoodra Burgemeester en Wethouders het in verband met verkeers-en andere belangen oordeelen. dat de door hen aan te wijzen aansluitende wegen ofgedeel- ten van wegen worden gemaakt, zal dit moeten ge-

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 16