25. J Februari 1920. 4 - worden gezorgd, dat de afwatering ter plaatse vol- doende is ten genoegen van Burgemeester en Wet- houders De sloo'ten voor zoover die onder de aan te leggen straten en plantsoenen komen, moeten vôör de dem ping worden uitgebaggerd tot op den vasten bodem de uitkomende specie moet zoover worden vervoerd, dat deze niet onder de aan te leggen straten en plant- soenen korntde sloot tusschen het perceel Sectie B no, 44 en de Pijlslaan moet worden gedempt en deze strook bij voortduring worden bestemd voor den open- baren dienst 9. de beharding van de rijstraat met inbegrip der goten zal geschieden door bestrating op hun kant in zuiver zand rnet eerste kwaliteit straatklinkers waalvorm met rollagen. kop- en kantlagen langs de trottoirs die van de trottoirs door eene vlaklaag van grove puin, waarover ter dikte van ten minste 7 c M fijn geklopte puin en kalkpuin, dit alles goed ingerold en daarna bedekt met een laagje guszand of fijne grint en dan weer goed ingerold, met eene koplaag langsdebouw- perceelen waar zulks volgens het oordeel van Burge- meester en Wethouders noodig en mogelijk is Om de boomen zal eene rollaag van klinkers en omhetplant soen zal een rollaag en koplaag van klinkers voor afsluiting moeten worden gemaakt 10. de rioleering van de aan te leggen straten zal bestaan uit een eivormig cementriool, waarvan de in- wendige capacifeit door Burgemeester en Wethouders zal worden bepaald deze rioleering moet met gelijk cementriool en van door Burgemeester en Wethouders te bepalen inwen- dige capaciteit worden aangesloten op de Houtvaart op nader door hen aan te geven plaats en onder nader door hen te bepalen voorschriften, zoodat het riool- water behoorlijk gezuiverd is vôör het in de Houtvaart uitloopt. Elk rioolstuk van 1 Meter iengte moet vrijstaande een gewicht van 1500 K G. kunnen dragen, zonder dat daarin scheuren of barsten ontstaan, de beproeving van de daartoe door den Gemeente-Opzichter aan te wijzen rioolstukken geschiedt voor rekening van adressant. Deze rioleering zal waterdicht moeten worden gelegd op nader door Burgemeester en Wethouders aan te geven hoogte en zal moeten worden onderheid met

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 18