25. IFebruari ]920. 6 - ieveren, als ze deze bij het leggen der leidingen en buizen gevonden heeft, terwijl de gemeente de ver- strekking van gas-, duinwater- en electriciteit op de terreinen op dezelfde voorwaarden zal regelen als in het overige deel der gemecnte en na overname der straten voor behoorlijke veriichting daarvan zal zorgen, naar gelang daartoe door uitbreidi* g der bebouwing de behoefte zal biijken 13. De aanieg der straten zal, behoudens het be- paalde in voorwaarde 5. mogen geschieden naar ge- lang van de behoefte der bebouwing ter beoordeeling van Burgemeester en Wethouders na overleg met adressanten. Gelijktijdig met den aanleg der straten zullen de bestratingswerken bij de Pijlslaan moeten geschieden met de noodige aansluitingen aan de beharding van de Pijlslaan. geheel onder goedkeuring van Burge- meester en Wethouders; Van eiken aanleg van een gedeelte straat moetmin- stens eene week vooraf kennis worden gegeven aan Burgemeester e Wethouders; 14. Door de gemeente zullen voor rekening van ad essanten, langs alie straten in het trottoir aan de zijde van de straatgoot boomen worden geplant op een onderlingen afstand van ten hoogste 12 Meter 15. ne voor de straten, tiottoirs en rioleering te gebruiken matcrialen moeten zijn van de beste in hun :ojit en alle bovengenoemde werken zullen moeten w <rdcn uitgevoerd ten genoegen van Burgemeester en Wethouders, aan wie vooraf een monster der te verwerken straatklinkers, en desverlangd ook van de riolen en verdere materialen ter keuring moet worden gezonden en die tevens in de gelegenheid moeten worden gesteld om alle materialen vöör het gebruik op het werk te doen keurenafgekeurde materialen mogen niet worden gebruikt 16. Bij de overdracht van lo. de in het bouwplan begrepen gronden, welke niet voor stra'en bestemd zijn en 2o de andere eigendommen in het bouwplan begrepen, nietbedoeld sub lo zal in elke akte van overdracht uitdrukkelijk worden bepaald a. dat de kooper verklaart bekend te zijn met den inhoud, voor zoover betreft de onder lo bedoelde terreinen, van de voorwaarden 1 tot en met 4 van dit besluit en voor zoover betreft de onder 2o genoemde terreinen. van alle andere in dit besluit omschreven voorwaarden b. dat de kooper zich in het bijzonder verbindt tot de getrouwe nakoming der sub. a bedoelde voor-

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 20