28. YKRHUUE WEILANDEN GROEXENDAAL 27 Februari 1920 Aan den Raad der Gemeente Heemstede. Bij ons is ingekomen een schrijven van het Hoofd- bestuur der Algemeene Vereeniging van Bloembélkn- cultuur, waarin wordt medegedeeld, dat de voorger o- men bloemententoonstelling op terreinen behoorende tot Groenendaal is verdaagd. In verband hiermede bestaat er geen bezwaar de weilanden bij het molentje en ten westen van Vrij- heidsdreef en Vijver opnieuw voor den tijd van b jaren te verhuren. Bij de openbare verpachting op 2 Januari 1917 zijn deze weilanden tot 1 Januari j.l. verhuurd aan Tli. Medenblik te lieemstede voor den prijs van f 787.50 per jéar, terwijl het verschil iri bod inet den opvol- genden inschrijver toen bijnaf200.per jaar bedroeg. De huurder wenscht de huur op dezeifde voorwaar- den met 3 jaren te verlengen en wel voor f 725. per jaar, of, indien hij het weiland bij het molentje. in afwijking van het bestaande proces-verbaal van ver- huur, eens per jaar mag hooien, voorf7ö0perjaar. De aangeboden huurprijs komt ons, omdat de land- huren in het algemeen daleri, voldoende hoog voor, om U een voorstel te doen tot onderhandsche verhu- ring aan Medenblik, die zijn verplichtingen als huurder steeds getrouw is nagekomen Bijgaand ontwerp besluit bieden wij U derhalve ter vaststelling aan. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, Behoort bij de Notulen van den Raad der Gemeente heemstede van den 27 Februari 1920. Heemstede, den 26 Februari 1920. De Secretaris, A. A. SWOLFS.' De Voorzitter. J P. W. VAN DOORN. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 29