Februari 1920. zekere eischen voldoet. één afgevaardigde te laten aanwijzen, zoodat het overieg niet plaats heeft met de werklieden individueel, maar met de in de gemeente bestaande organisaties van Werklieden Van deze rege- ling verwachten wij een meer doeltreffend resultaat. Wij kunnen U verder mededeeien, dat een adres is ingekomen van het Bestuur van de Algemeene R.K. Ambtenaarsvereeniging, Afd. Maarlem, terwijl bekend is, dat ook het Bestuur der Onderafdeeling Haarlem yan den Ned. Bond van Gem Ambtenaren een adres zal indienen om een Commissie van Overleg vöor de Ambtenaren in te stellen. De Commissie voor de Be- drijven adviseert eveneens tot instelling van zoodanige Commissie. ezelfde redenen die ons hebben geleid U voor te stellen een Commissie van Overleg voor de werklie- den in te stellen, gelden ook ten opzichte van de ambtenaren. Oe reglementen. welke wij voor beide Commissiën hebben ontworpen, zijn in 't algemeen geïijk, alleen met deze uitzondering, dat wij als voorwaarde voor een bond van werklieden een minimum ledental van 10 en voor een bond van ambtenaren een minimuin Jedental van 5 meenen te moeten stellen en wel we- gens het geringer aantal ambtenaren in dienst der üemeente. Voorts is in het reglement van de Commis- sie van Overleg voor de Ambtenaren nog een afzon- derlijke regeling getroffen inzake het overleg met het poiit.epersoneel, In verband met de bijzondere wette- lijke bepalingen betreffende de politie, achten wij het gewenscht voor dit personeel een afzonderlijke Com- missie van Overleg in te stellen, waarop, behoudens wat hare samenstelling betreft, in 't algemeen van toepassing is wat betreffende de Commissie van Over- leg voor de overige ambtenaren is geregeld. Naar aanleiding van het vorenstaande worden U de ontwerp-besiuiten nos. 18, 19 en 20 ter vaststelling aangeboden. Heemsiede, den 3 Februari 1920. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS. Behoort bij de Notulen van den Raad der Gemeente Heemstede van den 18'Februari 1920. De Secretaris De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 4