29 April 1920. 4. dât langs de grens van het geheele tërrein bë- stemd voor voortuin en de aan de gemeente overge- dragen gedeelten der perceelen, atscheidingen zullen moeten worden geplaatst 5. dat voor hunne rekening door belanghebbenden al deze werken volgens aanwijzing en ten genoegen van Burgemeester en Wethouders zullen worden ge maakt en voor zoover de onderhoudsplicht aan belang- hebbenden blijft, steeds ten hunnen genoegen in goe- den staat zullen worden onderhouden 6. dat door belanghebbenden worde overgelegd een gezegelde verklaring, dat zij deze voorwaarden kennen en zich daarnaar zullen gedragen en de ge- meente machtigen bij niet nakoming daarvan op kos- ten van belanghebbenden of hunne rcchtverkrijgenden van gemeentewege in het gebrekkige te voorzien 7. dat de gedempte gedeelten sloot binnen door Burgemeester en Wethouders te bepalen termijn, in behoorlijken staat aan de gemeente moeten zijn opge- leverd 8. dat de gemeente de rioleering der te dempen gedeelten sloot en der overige over te dragen percee len grond in aansluiting met de bestaande rioleering voor hare rekening zal nemen II. Burgemeester en Wethouders te machtigen in bijzondere gevallen de demping van gedeelten van die sloot van gemeentewege op den grondslag van de onder I vermelde bijzondere voorwaarden te doen uit- voeren, waarbij dan tevens door hen van een of meer dier voorwaarden ontheffing kan worden verleend. Gedaan ter openbare vergadering van den 2-9 Apiil 1920. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 8