77. 9 September <920 5 - 2. Aan alle categorieën vaste werklieden worden, bij gebleken geschiktheid, drie éénjaarlijksche ver- hoogingen toegekend. 3. Voor de werklieden, welkena31 December 1920 in gemeentedienst zullen treden, vervalt de bepaling, dat als diensttijd voor de berekening der periodieke verhoogingen ook in aanmerking komen de jaren door- gebracht in dienst van andere gemeenten, voorzoover deze medetellen voor de berekening van het pensioen ineevolpe de Pensioenwet voor de Gemeenteambtena- ren 1913. 4. De categorieën zijn ingedeeld in loonklassen, De werklieden worden bij hunne aanneming steeds in eene loonklasse ingedeeld. 5 Bij bevordering in eene loonklasse in de ge- meente Heemstede worden de werklieden in het ver- volg als regel aangesteld op de minima genoemd in de betrekkelijke loontabellen. 6. Bevordering in Ioonklasse zal voor den betrok- ken werkman niet tengevolge hebben, dat hij gelde- lijk in een minder gunstige positie komt 7. De periodieke verhoogingen en verdere regeling worden in het sub 6 bedoelde geval, met inachtneming van de gestelde loongrenzen, door Burgemeester en Wethouders geregeld. 8. Vervallen blijft de bepaling in art. 1 der Alge- meene Regelen omtrent de bepaling van het loon, dat bij vaste of voorloopige aanstelling het weekloon wordt vastgesteld op f0.54 hooger dan het minimum of indien de werklieden hoofd van een gezin zijn f 1.08 hooger dan dat minimum 9. Vervallen blijft de bepaling in art, 4(2) der genoemde Algemeene Regelen omtrent kindertoeslag. 10. |eugdige werklieden ontvangen op 23 jarigen leeftijd "het minimum loon der volwassen werklieden Voor de eerste twee jaren beneden den 23 jarigen leeftijd wordt het minimum ioon verminderd telkens met f 1.35. daarna voor de drie jaren voorafgaande aan den 21 jarigen leeftijd voor elk jaar met f 1.80, daarna voor het jaar voorafgaande aan den 18jarigen leeftijd met f 2.70, en ten slotte voor elk jaar van den 14 jarigen tot den 16 jarigen leeftijd met f 3 15. De laatste zin van artikel 3 der Algemeene Regelen te Iaten vervallen en hiervoor in de plaats te lezen De verhooging van het loon van een jeugdig werk- man. wegens hoogeren leeftijd, zal telkens ingaan met de eerste volle loonweek na den verjaardag. 11. De werktijd blijft 45 uur per week. Overal waar in het werklieden-reglement of de bijzondere Voor-

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 17