77. 9 September '920 7 b. geschenken aan te nemen in verband met de uitoefening van zijn betrekking; c. te eigen bate diensten te doen verrichten door personen in gemeentedienst d aan de gemeente toebehoorende eigendommen te eigen bate te gebruiken e. aan derden onverplicht mededeeling te doen of ten eigen bate gebruik te maken van hetgeen hem in zijne betrekking is bekend geworden. 17. Aan den voorman-koolgasstoker den koolgas- stoker den watergasstoker en den stoomstoker machi- nedrijver worden bij vaste of voorloopige aanneming of tewerkstelling. 2 baaien hemden verstrekt, wanneer ter beoordeeling van het hoofd van een tak van oienst deze aanneming of tewerkstelling in die ca- tegorie vermoedelijk minstens 52 weken in 104 achtereenvolgende weken zal duren en daarna 2 baaien hemden, telkens nadat de vaste of voorloopig aangestelde werkman gedurende 52 weken in een der vermelde categorieën zal zijn werkzaam geweest. mits op dat tijdstip niet bekend is, dat hij den gemeente- dienst zai verlaten. 18. De vroegere en bestaande duurte- en kinder- toeslagregelingen zijn vervallen. 19. Aan de werklieden wordt over het tijdvak van 1 Januari 1920 iot en met 31 Augustus '920 een bedrag verleend van 35 maal het verschil in weekloon tusschen de bestaande loonregeling en de nieuwe loonregeling. blijvende hierbij elke kindertoeslag buiten beschouwing. 20. De nieuwe loonregeling, zal voor den betrok- ker. werkman niet tengevolge hebben. dat hij geldelijk in een minder gun.siigen toes'and komt, dan volgens de bestaande loonregeling met inbegrip van de be- staande kindertoeslagregeling. 21. Aan den machine-bankwerker, electricien en electricien-monteur die in het bezit is van een diplo- ma voor electrotechniek, ter beoordeeling van Burge- meester en Wethouders, wordt eene toelage verleend tot een maximum van 3 cent per uur. 22. Oe berekening van het bedrag, toe te kennen aan den elctricien monteur j de Vries en den onder- baas bij paden en wegen J. Th. Neeskens over het tijdvak van 1 Januari 1920 tot en met 31 Augustus 1920 geschiedt door Burgemeester en Wethouders op den grondslag van het bepaalde sub 19. 23. Te Iaten vervallen de bepaling, dat de onder- baas bij paden en wegen voor de bewaking, toezicht en beheer van de materialen en het gereedschap van Openbare Werken, zoolang dit in hoofdzaak op het

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 19