78. b September 1920. 2 Ambtenaren meende, dat moest worden gebroken met de bestaande regeüng, krachtens welke tweejaarlijksche verhoogingen worden toegekend. Zij achtte een termijn van 12 jaren, om op het maximum salaris te kunnen komen, te lang, waarom in overweging gegeven wordt, aan alle categorieën van ambtenaren éénjaarlijksche vcrhoogingen van t 100 toe te kennen. Ons College kan zich hiermede vereenigen, doch waar nu het maximum salaris kan bereikt worden in de helft van den tijd van de bestaande regeling, is het ons wenschelijk voorgekomen, bij deze nieuwe regeling voor periodieke verhooging ook slechts de helfl van het aantal dienstjaren te laten meetellen en voor hen die na 31 üecember 1920 in functie treden, te laten vervallen de bepaling, dat alle dienstjaren, voor zoover die voor berekening van pensioen inge- volge de Pensioenwet voor de Gemeente- Ambtenaren 1913 medetellen, gelden voor periodieke verhooging. Wat belreft de dt or de C. v. O voor de Ambtena ren in overweging gegeven jaarwedden, heeft ons College getneend, daarmede accoord te kunnen gaan, zoodat die do >r ons uit liet advies zijn overgenomen. Over enkele functie's aan de gemeentebed rijven meende de Commissie zich niet te moeten uitspreken, doch ons College in overweging te moeten geven, de salarissen van die functionarissen nog nader on- der de oogen te zien. Het betreft hier cte technische functie's hierover is nader mondeling advies ingewonnen van den Direc- teur der Bedrijven, waarna door ons de voorgestelde salarisgrenzen zijn vastgesteld. Het ligt in onze bedoeling, na vaststelling hiervan door Uw College, den tegenwoordigen werkmeester te bevorderen tot fabrieksopzichter, den opzichter tot eersten opzichter en den electricien-monteur, tot nu toe in de loontabeilen opgenomen, te bevorderen tot tweeden opzichter. Groep sub I D is uitgebreid wegens belangrijke toeneming der werkzaamheden met de nieuwe cate- gorieën 4. Opzichter bouwtoezicht, 5. Teekenaar, b. le Klerk, 7. 2e Klerk, en 8. Baas. Het ligt in onze bedoeling, den onderbaas bij paden en wegen te bevorderen tot baas.

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 22