78. 9 September 1920. 4 ons Coliege is echter tegen het behouden van kinder- toeslag. terwijl de minderheid dien zou willen blijven toekennen. Hierom geeft de meerderheid Uwe vergade- ring in overweging. dien toeslag met de in werking- treding van de nteuwe regeling, te laten vervallen Mocht de meerderheid van Uw College echter van meening zijn, dat kindertoeslag moet blijven worden uitgekeerd, dan wordt als leiddraad in overweging gegeven onderstaande bepaling in de plaats te stellen van punt X van het ontwerp besluit X. De vroegere en bestaande duurtetoeslagregelingen zijn vervallen. De ambtenaren, het politiepersoneel inbegrepen, genieten voor elk kind beneden den 16 jarigen leef- tijd, te beginnen rr^t het derde kind, een kindertoe- slag van 3 pCt van de jaarwedde. Den toeslag zal worden berekend naar de jaarwed de en het aantal kinderen bij den aanvang des jaars. Bij indiensttreding in den loop van het jaar zal de toeslag berekend worden naar de jaarwedde en het aantal kinderen op den dag van infunctietreding Voor kinderen welke. naar het oordeel van Burge- meester en Wethouders, eigen inkomsten hebben wordt geen toeslag verstrekt Ook wordt door beide Commissiën geadviseerd va- cantietoeslag te verstrekken De Commissie voor de Ambtenaren geeft daarvoor eene degressieve regeling aan, terwijl de C v. O. voor het Politie Personeel een vast percentage noemt. Ons College is evenwel in zijn geheel tegen toe kenning van een vacantietoeslag. zoodat wij advisee- ren afwijzend op de verzoeken te beschikken. Meent de meerderheid van Uw College wel vacan- tietoeslag te moeten toekennen, dan zou hiervoor tus- schen punten X en XI van het ontwerp-besluit de volgende bepaling opgenomen kunnen worden „Aan de vaste ambtenaren, het politiepersoneel inbe- grepen. wordt over den tijd, waarop zij recht hebben op eene jaarlijksche vacantie, en zulk eene vacantie genieten. een toeslag toegekend.

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 24