78. 9 Septeraber 1920 4 dienst en in het bezit zijn van de akte Straatsinrichting M 0, Staathuishoudkunde M 0., Boekhouden M. 0., de akte B afgegeven door de Nederlandsche Vereeni- ging van Gemeentebelangen, het diploma Boekhouden B van de Nederlandsche Vereeniging tot bevordering der Handelswetenschappen, het diploma voor accoun- tant of de akte van bekwaamheid voor Candidaat no- taris, genieten voor elke dezer akten een jaa'lijksche toelage van f 100.— tot een maximum van f 200,— terwij! de ambtenaren, die niet zijn hoofd van een tak van dienst en het radicaal van Mr. in de Rechten of Ingenieur hebben, eene jaarlijksche toelage van f 200.genieten, Toelagen voor het bezit van akten of diploma s worden echter slechts dan verstrekt, wanneer het be- zit daarvan werkelijk is in het belang van den betrok- ken tak van dienst. Of dit belang aanwezig is. za! door Burgemeester en Wethouders worden uitgemaakt. V. De toelage voor de jaarlijksche groote schoon- maak, welke werd genoten door de ambtenaren, be- doeld sub I F en G blijft vervallen. VI Te bepalen, dat van de jaarwedde van den Gemeente-Opzichter. bedoeld sub I D 1 een bedrag van f 300.per jaar komt ten laste van den gemeen- telijken reinigingsdienst, zoolang deze dienst door de gemeente als een bedrijf wordt geëxploiteerd, en van de jaarwedde van den administratief ambtenaar, be- doeld in sub 1 D 3 een bedrag van f700,— zoolang de reinigingsdienst als een bedrijf door de gemeente wordt geëxploiteerd. VII. De toelagen voor kleeding en uitrusting, ge- regeld bij art 3, 3e en 4e lid der verordening van 27& Maart 1918, no. 23, worden ingaande 1 Januari 1920 respectievelijk verhoogd tot f 150.— en f 125.— per jaar. Boven deze toelagen kan door Burgemeester en Wethoudere ingaande 1 Januari 1920 aan den Inspec teur van Politie eene tijdelijke toelage voor kleeding en uitrusting worden toegekend tot een maximum van {100— per jaar, en aan het personeel der plaatselijke politie, genoemd in sub 1 E 2, 3, en 4 tot een maxi- mum van f 75,— per jaar, zoolang volgens hunne nteening de buitengewone duurte der kleeding en uitrustingstukken bestaat. Onder kleeding en uitrusting- stukken zijn begrepen dienstschoenen en diensthand- schoenen.

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 30