78. 9 September '920 5 - VIII. De hoofdagenten en de agenten van politie genieten voor het gemis van een vrijen dag een ver- goeding van respectievelijk f 7.50 en f6.50 per dag. Bovendien genieten de agenten van politie 1e en 2e klasse, voor elk uur gedurende hetwelk hun buiten den gewonen dienstrooster dienst wordt opgelegd. eene vergoeding van f 1.per uur. Op Zondagen en daarmede gelijk gestelde dagen worden deze bedragen met 100 pCt vermeerderd. IX. Aan de ambtenaren wordt over het tijdvakvan 1 Januari 1920 tot en met 31 Augustus 1920 een bedrag verleend van 2 3 maal het verschil in jaar wedde tusschen de bestaande jaarwedderegeling en de nieuwe jaarwedderegeling, blijvende hierbij elke. kindertoeslag buiten beschouwing. X. De vroegere en bestaande duurte- en kinder- toeslagregelingen zijn vervallen XI. Met ingang van 1 Januari 1921 te laten ver- vallen het bepaalde in art. 2, 1e lid van het Algemeen Reglement voor de ambtenaren in dienst der Gemeen te Heemstede, vastgesteld dd. 27 Maart 1918. no. 21. Voor de op 1 September 1920 in dienst der gemeen- te zijnde ambtenaren, en voor die ambtenaren, welke alsnog vôör 1 Januari 1921 in dienst dezer gemeente zullen komen, zullen hunne dienstjaren, welke op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit, of indien de infunctietreding later plaats heeft op den dag van infunctietreding, medetellen voor de bereke- ning van hetpensioen, ingevolge de Pensioenwet voor de üemeenteambtenaren 1913, voor de helft medetel- len voor de berekening der periodieke verhoogingen terwijl daarna de verhoogingen per jaar zullen wor- den toegekend tot het maximum is bereikt. Eventueel vroeger door Burgemeester en Wethou- ders toegekende extra verhoogingen zullen hierbij niet medetellen. Aanstelling tengevolge van dit besluit in een werk- kring met anderen titel wordt als bevordering in rang beschouwd als het maximum der nieuwe bezol- diging meer dan f 800.hooger is dan het maximum der bezoldiging in den rang, waarin de betrokken ambtenaar thans werkzaam is.

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 31