78. 9 September 1920 6 XII. De nieuwe jaarwedderegeling, zal voor den betrokken ambtenaar niet tengevolge hebben, dat hij geldelijk in een minder gunstigen toestand komt, dan volgens de bestaande loonregeling met inhegrip van de bestaande kindertoeslagregeling. XIII De vergoeding voor het gebruik van eigen rijwielen in dienst der gemeente, wordt door Burge meester en Wethouders geregeld, gehoord het Hoofd van den betrokken tak van dienst. XIV. Tenzij met vergunning van Burgemeester en Wethouders mogen de ambtenaren geene nevenbetrek- king vervullen, geen bezoldigde werkzaamheden voor derden verrichten en geen handel of nering uitoefenen. Voor zooveel betreft het uitoefenen van handel of nering is deze bepaiing ook van toepassing op in- wonende huisgenoten van ambtenaren. XV. Het is den ambtenaar verboden a. rechtstreeks of zijdelings deel te nemen aan niet tot zijn werkkring behoorende werken der ge- rneente of aan leveranties voor de gemeerte: b. geschenken aan te nemen in verban I met de uitoefening van zijn betrekking c. te eigen bate diensten te doen verrichten door personen in gemeentedienst d aan de gemeente toebehoorende eigendommen te eigen bate te gebruiken e. aan derden onverplicht mededeeling te doen of te eigen bate gebruik te maken van hetgeen hem in zijne betrekking is bekend geworden. XVI Deze bepalingen treden, voor zoover daarin geen andere datum is genoemd, in werking op i September 1920, met ingang van welk tijdstip ver- vallen alle bestaande regelingen en besluiten, welke daarmede in strijd zijn. XVII. Aan Burgemeester en Wethouders wordt opgedragen de regeling en toepassing der bepalingen van dit besluit zoomede de verrekening inzake het ontvangen voorschot op eventueele loonsverhooging. Gedaan ter openbare vergadering van den 9 September 1920. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 32