81. UITBKEIDING BUIZEiNîsET DUINWATEKBEDRIJF September 1920. Aan den Raad. Bii ons ziin ingekomen een tweetal adviezen van den Directeur der Gemeente Gas-, Duinwater en Electriciteitsbedrijven, opgemaakt in overleg met de Commissie voor de Bedrijven. a. inzake de levering van duinwater aan den neer E. Erens wonende op het Oude Slot Meerweg 51, en b. inzake de watervoorziening aan de Manpadslaan. Naar aanleiding van het sub a vermelde advies deelen wij U mede, dat voor levering van duinwater aan den heer Erens noodig is het buizennet in der. Meerweg te verlengen met circa 100 M. waarvan de kosten zullen bedragen ongeveer f 800. De leidmg vanaf den Meerweg tot aan de woning van den heer Erens zal geheel voor rekening van den heer Erens moeien worden aangelegd, Wij stellen U voor ons te machtigen deze uit- breiding lot stand le brengen wanneer de heer Erens bereid is de leiding vanaf zijn perceel tot den Meerweg voor zijne rekening te nemen en een be paald waterverbuik te garandeeren. Wat betrefi het sub b vermelde udvies wordt U medegedeeld, dat het buizennet in de Manpadslaan met ongeveer 500 M. zal moeten worden uitgebreid, teneinde alle bewoners van duinwater te kunnen voorzien De kosten van deze uitbreiding zullen ongeveer f 3500.— bedrageri. Door den Uirecteur wordt een onderzoek ingesteld of en in hoeverre de bewoners en eigenaars van de perceelen langs de Manpadslaan aansluiting op het duinwater net verlangen. Blijkt een voldoende afname van duinwater verzekerd te zijn., dan zouden wij deze uitbreiding spoedig tot stand willen brengen Naar aanleiding van het bovenstaande wordt U bij- gaand ontwerp besluit ter vaststelling aangeboden, Heemstede, den 24 Augustus 1920. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, Dr. E. A. M. DROOG. L. B. De Secretans. A A. SWOLFS Behoort bij de Notulen van den Raad der Gemeente Heemstede van den September 1920. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 37