3 11aan de vereeniging wordt de verplichting opgelegd om zoolang Burgemeester en Wethouders zulks wen- schelijk achten zeven woningen beschikbaar te stellen voor en te verhuren aan in dienst der gemeente werkzame ambtenaren, die wat hun stand betreft voor het bewo nen van deze woningen in aanmerking komen De huurprijs, dien de ambtenaren aan de vereeniging te betalen hebben wordt op gelijke wijze vastgesteld als ten aanzien van particuliere huurders geschiedt; Achten Burgemeester en Wethouders het niet noo- dig, dat dadelijk het geheele aantal woningen, waar- voor voorkeur is bedongen, voor bedoelde ambtenaren beschikbaar wordt gesteld, dan kunnen de niet dade lijk benoodigde woningen aan particulieren worden verhuurd Blijkt het later noodig over het volle aantal te be- schikken, dan geven Burgemeester en Wethouders daar- van aan de vereeniging kennis, die dan verplicht is de eerst vrijkomende woningen te verhuren aan ambtenaren, als hiervoor bedoeld tot dat hetvolle aantal bereikt is riuurderving tengevolge van Ieegstaan van een be- schikbaar gestelde woning wordt zoolang Burgemees- ter en Wethouders niet hebben verklaard, dat de wo- ning voor het vervolg niet meer voor ambtenaren be- schikbaar behoeft te worden gehouden, door Burge meester en Wethouders aan de Vereeniging vergoed Üe vereeniging heeft het recht tot huuropzegging indien de ambtenaar- huurder de huurvoorwaarden niet nakomt, of door wangedrag van hem of zijn ge- zin of door slechte bewoning daartoe aanleiding geeft 12. de woningen zullen behoudens goedkeuring door Burgemeester en Wethouders niet mogen ver- huurd worden aan niet- ingezetenen der gemeente en ook niet aan personen, die na 1 Januari 1919 hunne woning verkocht hebben 13. het bouwplan zoomede bestek en voorwaarden der te stichten woningen behoeven de goedkeuring van Burgemeester en Wethouders 14. de uitvoering der werken moet in het open- baar worden aanbesteed, tenzij Burgemeesier en Wet- iiouders in bijzondere gevallen van dit voorschrift ontheffing verleenen. De beslissing omtrent de gun- ning moet vooraf aan de goedkeuring van Burgemees- ter en Wethouders worden onderworpen. Bij de uit- voering der plannen moet worden gehandeld geheel overeenkomstig door of namens Burgemeester en Wethouders te geven voorschriften en voorts onder de voorwaarden en bepalingen welke Burgemeester en Wethouders overigens zullen noodig oordeelen.

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 23